Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dzieci-śmieci Zuzy... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Dzieci-śmieci Zuzy... (/showthread.php?tid=446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 12-18-2012

Mery - włóczka nawet nie jest bardzo gruba (poza białą, bo tę wzięłam podwójnie), ale na szydełku szybciej się robi! Smile I grubiej - to bardziej grzeje! Tongue


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Shanna - 12-18-2012

No boskie. Wszystkie. Pomysl super wykonanie jak zawsze swietne.
A mezowi ocieplacz na wiadomo co, pod choinke zrobTongue Widzialam ostatnio na all i tak mi sie jakos z ''ocieplaczami'' pokojarzyloSmile


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - craftingbydominique - 12-19-2012

dla mnie jednak czarny.. taki klasyczny i elegancki, ale czerwony za nim tuz tuz


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - gofira - 12-19-2012

(12-18-2012, 07:02 PM)Zuza napisał(a): Hi hi hi... Kolory- rzecz gustu... Moja córcia właśnie zażyczyła sobie przyszycie gwiazdek na czarnej i porwała.... Tongue
czerwony z białymi guziczkami poprosze


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 12-21-2012

Ufff.. Wreszcie skończyłam prezenty dla rodziny - w tym roku każdy dostanie koszyczek Smile
   

Syn i córcia niskie koszyki z dnem w temacie ich pracy:
       
A mąż wyższy z "morskim" obrazkiem. Pierwszy raz robiłam splot diamentowy Smile
       

Koszyki zapakowałam we własnoręcznie zrobione torby z makulatury, ale nie cyknęłam fotek, a teraz już nie chce mi się wyciągać z ukrycia...


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 12-21-2012

Dzięki dziewuszki! Smile
Atanerku - też go lubię Smile Mam jeszcze jeden podobny - synek dostanie jeszcze jeden kosz, a może pudełko... kiedyś...


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Vika - 12-21-2012

W ramach rozruszania mojej szarej komóreczki-jedynaczki postanowiłam zgaść Wink czym też zajmują się przyszli beneficjenci owych cudnych koszyków, skoro ich dna w temacie ich pracy...

szara jedynaczka miotała się po całej głowie, obijając się o czaszkę, miotała i miotała,  aż się wystraszyłam, że z przegrzania padnie na zawał, i do żadnych konstruktywnych wniosków nie doszła niestety...
bo:
synuś dostanie pierwszy, hmmm... jest więc że on monterem na wysokościach?? albo li budowlańcem jakimś?? też na wysokościach...

córcia dostanie drugi - czyli geografka ona? bo te kontynenty... albo i baristka? boć one z kawy...

Szara była niepocieszona Sad

ale za to z trzecim koszykiem żadnych wątpliwości nie miała - mąż Twój to Jack Sparrow we własnej osobie! w stanie spoczynku jeno...

Czy ona zgadła???


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 12-21-2012

Sprawna ta Twoja komóreczka! Zgadła prawie bezbłędnie!
Synuś- mgr inż. budownictwa, specjalność - konstrukcje stalowe!
Córcia - baristka, a studiuje logistykę, to cały świat musi mieć "pod ręką"!
A mąż - Jacek Tongue , nazwisko na "S" (z kreseczką co prawda), ale z wykształcenia budowniczy okrętów i na dodatek miłośnik historii. I historyjek - tych o Hornblowerze , bitwach morskich i piratach!

Skoro jej tak dobrze idzie, to może wymyśli co ja powinnam mieć na denku koszyczka???


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Vika - 12-21-2012

Jak to co??????
szydełko Big Grin


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Erato - 12-21-2012

O jakie świetne te koszyki! Już zazdroszczę obdarowanym Smile Najbardziej mi się podoba ten ze zdjęciem budowniczych Rockefeller Center... Albo ten z kawą? Albo... Nie umiem wybrać Big Grin