Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dzieci-śmieci Zuzy... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Dzieci-śmieci Zuzy... (/showthread.php?tid=446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - callisto - 09-12-2012

Najlepiej dużo i kolorowe. Wzór jest banalnie prosty więc problemów nie będzie.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 10-27-2012

Shannka mnie "natchła" i serduszka z wikliny papierowej popełniłam... Smile
Pomalowane na srebrno..
       

Chyba następne zrobię, bo szybko idzie, a efektowne..Smile


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Shanna - 10-27-2012

Ale ladne takie srebrne. Musze chyba kiedys tez takie zrobic. Uwielbiam srebro.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - callisto - 10-31-2012

A u Ciebie na srebro serducha, u Shanni na biało. Fajnie są. No i jak tu nie machnąć choć kilka sztuk ?


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - brunetka - 11-01-2012

o kurka! Ale te serducha zaczepiste Big Grin Popełniaj ich więcej, bo warto Smile


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 11-02-2012

Dzięki dziewczyny! Smile

Wczoraj zawiozłam po serduszku dla mamy i braci. Podobały się, a od jednej bratowej mam zamówienie na kolejne trzy - na każde okno Smile Tylko drut muszę jakiś znaleźć...


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - gofira - 11-02-2012

ładne ładne - i szybko same zalety


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - bilkis - 11-05-2012

Zuza,już dwa razy mnie z Twojego wątku wywaliło,ale do trzech razy sztuka Smile
No i co ja mam powiedzieć dziewczyno, tyś jest wszechstronnie uzdolniona,
dekupaże ,wiklina,szydełko, a wszystko wycacane i wypieszczone,
piękne rzeczy robisz i cierpliwość masz iście anielską, szydełkiem to ja mogę broszki zrobić,bo to małe i proste,a Ty firany tworzysz i obrusy!
Wiklinowe kosze cudne i też mozolna robota,próbowałam ja raz te rurki kręcić,po dwóch miałam dosyć,to już wolę rowy kopać,szybciej idzie Big Grin


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 11-05-2012

Witaj Bilkisku! Big Grin

Mam nadzieję, że to jednorazowy (no, dobra -dwurazowy! Big Grin ) wybryk mojego wątku i już nikt z niego wywalony nie będzie... Big Grin

Ale chyba po tym wywaleniu wątki Ci się pomieszały, bo wycacanych i wypieszczonych prac u mnie nie ma... niestety... A jeżeli się takie wydają, to wina kiepskich zdjęć... niestety...

I jeszcze musiałaś mnie z kimś pomylić, bo cierpliwość to przedostatnia moja cecha... Ostatnia to pracowitość... Sad

Ale i tak dziękuję Ci bardzo za taki pean na moją cześć! Nawet jeśli nie do końca prawdziwy, to jakże przyjemny!!! Big Grin


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - sylwia2624 - 11-05-2012

Serduszka takie prote a przez to śliczne
bilkis ma rację jesteś naprawdę wszechstronnie uzdolniona i to bez dwóch zdań choćby gwiazdeczki z opakowań po herbacie, nie mówiąc o firanach. Rewelacja Smile