Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Dzieci-śmieci Zuzy... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: Dzieci-śmieci Zuzy... (/showthread.php?tid=446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 07-16-2012

Papier kredowy chyba ciut za gruby... Niektóre "wikliniarki" kręcą rurki z gazetek reklamowych i sobie chwalą...

A potworek służy mi do przechowywania klamerek potrzebnych do plecenia.... żeby się nie rozwalało Tongue


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 07-16-2012

Bo niecierpliwa jesteś!! Ten mój potworek to się w rękach rozpadał, ale jak go potraktowałam klejem, farbą i lakierem, to się trzyma że hej!!! Big Grin


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Vika - 07-17-2012

Twoje śmmm... śmi... no kundulacja, dalej się nie mogę przemóc, żeby te śmieci wymówić - są jak zwykle suuuper!!! Podoba mi się nawet imć Potwór Smile


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 07-17-2012

Vikuś - ale to są dzieci-śmieci... A dzieci się kocha, nawet jak niezbyt udane! Tongue Potworka też kocham, tym bardziej, że w razie czego może służyć do obrony... Tongue


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 07-18-2012

Skoro już pokazuję rzeczy zrobione ze śmieci... Pojemnik po orzeszkach w czekoladzie z Biedronki awansował na pojemnik na suszone grzybki Smile To taki test czy tak się da, bo muszę przygotować kilka pojemników na prezenty po tegorocznym grzybobraniu... Technika - dekupażowo-kolorowankowa... Tongue Cztery pojemniki orzeszków już zostały zakupione... Tongue
       


A żeby nie było że tylko śmieci przetwarzam... Narzutka na ramiona (bo mi marzną), a jednocześnie ciepły szal na zimę... Ciągle brakuje mu zapięcia, bo nie mam pomysłu...
       


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - callisto - 07-18-2012

O raju, fantastycznie wyszedł koszyczek wiklinowySmile Ba, nawet z pałąkiem ! Cudny jestSmile
Jesteś niesamowita w nadawaniu "śmieciom" drugiego życia.



RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - magnolia57 - 07-19-2012

Podobają mi się te Twoje śmiotki Zuzka!!! fajniste Smile))


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Shanna - 07-20-2012

Zuza- do tej narzutki na ramiona zrob jakies filcowe zapiecie. Jakis kwiatek czy cus. A jak chcesz to Ci na sabat zrobie.


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 07-21-2012

Dzięki dziewczynki! Smile

Shanna - filcowanie to ciągle dla mnie czarna magia, chociaż kusi... oj, kusi.... Smile

Właśnie dzisiaj wróciłam do robienia firanki (początkiem chwaliłam się na 3. stronie)... Przerwę miałam ponad półroczną, do zrobienia została "niecała" połowa, ale mam nadzieję, że do jesieni uda mi się skończyć...


RE: Dzieci-śmieci Zuzy... - Zuza - 07-27-2012

Tym razem "śmieć ze śmiecia"!! Smile
Robiłam kółeczko pod pojemnik, ale za rzadko dałam rurki "osnowy" i kiepsko to wychodziła.... Powinnam wyrzucić, ale ja chyba przodków z Posen mam, bo pomyślałam "Może nie jest piękny, ale gdzieś tam w komórce czy piwnicy może stać..." Dorobiłam mu więc górę i oto on: "Śmieć do kwadratu" !!!
       
I jeszcze rada dla plecących - może już ją znacie, ale teraz mam zdjęcie poglądowe...
Po upleceni całość (kosz, kółka czy co tam uplotłam, a także karton z dna) pokrywam mocno rozcieńczonym Wikolem (do konsystencji i wyglądu mleka i to takiego wodnistego). Całość robi się elastyczna, więc można jeszcze trochę kształt poprawić, poprzyklejać się jakieś odstające części. Na dodatek usztywnia to konstrukcję (jak już wyschnie) i sprawia, że papier tak nie "pije" farby, a bejca ładniej się na takim klejowym podkładzie prezentuje - po lakierowaniu pięknie błyszczy...