Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
różana szkatułka s 49 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: różana szkatułka s 49 (/showthread.php?tid=2189)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: hira bombki s 29 - Merilon - 12-28-2016

Fajowe bombaski, mi się najbardziej podoba ta błyszcząca, przedostatnia Smile


RE: hira bombki s 29 - hira - 12-29-2016

póki jeszcze nastrój świąteczny pokażę kolejne bombidła, inaczej Wielkanoc mnie zastanie
w roli głównej pasta śniegowa:
           
i jeszcze dwie klasyczne:
       


RE: hira kolejne bombki s 30 - Virgo_777 - 12-29-2016

Jejjjciuuu..! Myszka prześliczniasta!!! Zabieram!
A w sprawie pasty..? Wolę bez niej.


RE: hira kolejne bombki s 30 - DecouDream - 12-30-2016

Ależ mi się zatęskniło za dekupażowaniem... Fajne to Twoje bombkowanie, a ozdobiony nimi dom nabiera wyjątkowego hendmejdowego świątecznego uroku.


RE: hira kolejne bombki s 30 - hira - 12-31-2016

Virgo Heart, ta myszowata to moja faworytka w tym rzuciku
Muszko, dziękuję
Malola, dziękuje
DD, dzięki
ja szału dekupażowego i innego handmejdowego dostaję głównie na święta BN i Wielkanoc, cały dom bym ozdobiła
Grarut, dzięki


RE: hira kolejne bombki s 30 - hira - 12-31-2016

Natabus, dzięki, jeszcze jeden rzucik będzie niebawem, może coś Ci przypasuje Smile
póki co wszystko wisi u mnie na choince


RE: hira kolejne bombki s 30 - hira - 01-02-2017

no dobra, to bombki po raz trzeciSmile
te dwie to medaliony, zielona dwustronna, taki sam motyw, mikołajowa ma z tyłu pastę śniegową po całości przesypaną mocno srebrnym i białym brokatem
       

ta ma trochę pasty śniegowej i brokat
   

a tutaj dwie z przekładką i pastą śniegową z brokatem z tyłu:
       
ja chyba jestem jakaś oferma, bo miałam z nimi najwięcej problemów, wydrukowałam sobie na drukarce, przykleiłam do tekturki, poleżało obciążone książką, ozdobiłam środek.... jak zaczęłam dopasowywać to do bombki, to myślałam że mnie trafi;
miałam odrysowane koło od tej części bombki z wrąbkiem w środku, ale nijak nie mogła się mi ta przekładka wpasować, wyginała się do środka albo odstawała tak ze kula się nie domykała, musiałam przycinać; nie wiem co robiłam źle, może tekturka była za cienka i wiotka? użyłam okładki z bloku technicznego. ostatecznie wyszły takie jak na zdjęciu, ale znielubiłam je okrutnie


RE: hira kolejne bombki odsłona trzecia s 30 - Virgo_777 - 01-02-2017

To miałaś przeboje z Mikusiem... Wink
Ptaszorkowa, gdyby bez pasty była...


RE: hira kolejne bombki odsłona trzecia s 30 - hira - 01-02-2017

Virgo, dzięki, pasta musiała być żeby zakryć wstrętne babole, to poleciałam więcej żeby bardziej naturalnie wyglądało

Mery, dzięki za podpowiedź, ale jaka tekturka? taka z pudełka źle mi wyglądała, jak przeprasowałam i polakierowałam, to się te karbowania odbiłySad
się nad tą beermatą zaczęłam zastanawiać, co w którymś wątku wypłynęła... ale nie widziałam jej nigdy na żywca


RE: hira kolejne bombki odsłona trzecia s 30 - hira - 01-03-2017

Muszko, dzięki, mi też sie bardzo podoba ten medalionik
Grarut, dzięki, aż się zaczerwieniłam normalnie, przypominam jednak, że nie ja jedna popełniłam bombki, Atanera są o niebo ładniejsze, a Malola jakie cuda na mikołajki wyprodukowała to słów brakuje