Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
różana szkatułka s 49 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: różana szkatułka s 49 (/showthread.php?tid=2189)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: hira to i ja świątecznie świece odsłona 1 str 27 - hira - 11-30-2016

dzięki dziewczynyHeart
tak, podstawki szklane, w pepco za parę groszy kupiłam i okleiłam ryżowcem


RE: hira to i ja świątecznie świece odsłona 1 str 27 - Merilon - 11-30-2016

Mi się też podobają, fajny komplecik z podstawką Smile


RE: hira to i ja świątecznie świece odsłona 1 str 27 - Tinuviel - 11-30-2016

No to świątecznie się zrobiło Smile Mi najbardziej ta ptaszkowa Smile


RE: hira to i ja świątecznie świece odsłona 1 str 27 - hira - 11-30-2016

ja porobiłam łyżeczką kratery niczym wulkany, do suszarki tez nie mam wyczucia, albo nie wtopiłam dobrze, albo mi się wosk do papieru przyklejał i odłaził
do tego kleju też parę razy podchodziłam, nie jest idealnie, ale brokatem i śniegiem można dużo zamaskować


RE: hira to i ja świątecznie świece odsłona 1 str 27 - hira - 11-30-2016

Merilon, Tinuviel, Grarut, dziękiSmile
Ataner, dzięki, podstawka klejona jest po wierzchu i szlifowana ze 3 razy, te konkretne podstawki na rancie mają takie załamanie i po nim równałam, na koniec 1x lakier szklący
jak dokupię podstawek to pokażę jak wyglądają surowe
Malola, dzięki dobrze że na pierwszy rzut oka nie widać, albo zdjęcie takie kipskie; jak się dobrze przyjrzeć to widać pociągnięcia pędzla po kleju, on jest dosyć gęsty i pędzel szybko twardnieje, muszę nad tym popracować, bo daję klej po całości świecy najpierw, takie gruntowanie i potem dopiero naklejam motyw

widzę że podstawki się i Wam podobają, jak je zobaczyłam w sklepie to pierwszą myślą było żeby je zdekupażować do kompletu


RE: hira to i ja świątecznie świece odsłona 1 str 27 - hira - 12-02-2016

Malola, dziękiSmile
spróbuj, świece łatwe sąBig Grin


RE: hira bombki s 27 - hira - 12-25-2016

zrobiłam w tym roku trochę bombek, szło mi baaardzo powoli ale dałam radę chyba, część mi się bardzo podoba, inne mniej, a kilka to już w ogóle chyba zaczęłam bez konkretnego pomysłu i zostały takie jakieś nijakie
na początek pokażę takie:
                   


RE: hira bombki s 29 - Virgo_777 - 12-25-2016

Świątecznie Smile Przedostatnią zabieram Wink


RE: hira bombki s 29 - hira - 12-28-2016

Virgo, dziękiSmile

Malola, dzięki, te które pokazałam mi się akurat podobająSmile, mam jeszcze inne, niedługo pokażę

Grarut, dzięki, pierwszy raz robiłam bombki, ale nie umordowałam się jakoś specjalnie, brokat konturówki i pasta śniegowa bardzo pomagają ukryć różne rzeczy;
do styropianu jestem przyzwyczajona, kupiłam ostatnio tez szpachlówkę fluggera, podobno jest najlepsza, ale jeszcze nie próbowałam nią wygładzać, na jajkach przetestuję


RE: hira bombki s 29 - hira - 12-28-2016

Muszko, dziękiSmile

tak sie zastanawiam nad gładkością moich bombek, brokat sypałam już pod koniec właściwie, zalakierowałam potem ze 2x jeszcze i one oczywiście gładziutkie nie są.... i nie wiem jak lepiej, dawać brokat wcześniej, lakierować i szlifować na gładko czy zostawić takie chropowate