Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
różana szkatułka s 49 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: różana szkatułka s 49 (/showthread.php?tid=2189)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: hira wazon podejście 2 str 25 - hira - 09-27-2016

dawno nic nie wrzucałam, to się poprawiam teraz Smile
malusie buteleczki z ryżowcem, imienna zakładka z motywem z resztek serwetki którą użyłam do ślubnej skrzynki i szklany mały klosz do przechowywania cytryn
   
       
       
same "pierdółki", bo czas na dłubanie skurczył mi się drastycznie i ten stan potrwa minimum do listopada, jak nie dłużej... (mój 2 latek przeciął sobie poważnie rączkę i mamy 2 mce gipsu i rehabilitacja co 2 godziny w domu)


RE: hira szkło z ryżowcem i zakładka str 26 - hira - 09-27-2016

dzięki Grarut, maluszka już nie boli rana, tylko jak rozciągamy palce to troszkę protestuje no i ten gips uciążliwy


RE: hira szkło z ryżowcem i zakładka str 26 - Virgo_777 - 09-27-2016

Robótki urocze. Zwłaszcza cytrynkowa.
Maluchowi zdrówka.


RE: hira szkło z ryżowcem i zakładka str 26 - Tinuviel - 09-29-2016

Życzę Twojemu dzieciaczkowi szybkiego powrotu do zdrówka!

Podobają mi się te Twoje pierdółki Smile Zakładeczka naj.
Ja to nawet na pierdółki czasu nie mam... Sad


RE: hira szkło z ryżowcem i zakładka str 26 - hira - 09-29-2016

Virgo, ?Muszko, dzięki serdeczneSmile
Tinuviel, witaj w moim wątku i dziękujęSmile
super że zakładka si Wam podoba, w sumie najszybciej mi poszła


RE: hira szkło z ryżowcem i zakładka str 26 - hira - 10-03-2016

AltanerHeart


RE: hira szkło z ryżowcem i zakładka str 26 - hira - 10-04-2016

o rany, literówka, przepraszamSmile tak to jest jak się 10cioma rzeczami na raz człek zajmuje


RE: hira szkło z ryżowcem i zakładka str 26 - hira - 10-09-2016

Mery, dziękiSmile
Malola, komentarz hurtowyBiggrin
cieszę się ze się podobają buteleczki i skrzynka; wazonik już dawno u szwagierki stoi i nie będę cudować, może coś następnym razem
mdk jest w łodzi, ja w Krakowie mieszkam, kupuję zazwyczaj stacjonarnie, dla takich ilości nie opłaca mi się internetowo ze względu na koszty przesyłek
ryżowiec kupiłam w dekoruj, 4,8 za arkusz A3 i był niefajny, ale byłam mądrzejsza i jak kupowałam tym razem, to dokładnie pomacałam i popatrzyłam, kupiłam w innym sklepie stamperii taką ogromną płachtę, ze 2 A3 tam conajmniej jest i zapłaciłam 14zł


RE: hira szkło z ryżowcem i zakładka str 26 - hira - 11-29-2016

zrobiłam kilka świec, wszystkie na klej; próbowałam suszarkę, łyżeczkę i kuchenkę, ale tylko nerwów i świec napsułam, nie mam wyczucia chyba jeszcze
a zdjęć to już w ogóle robić nie umiem, niektóre zamazane, ale kilka świec już właściciela zmieniło i nie mam jak zrobić drugiej fotki
                   

                   

           


RE: hira to i ja świątecznie świece odsłona 1 str 27 - Virgo_777 - 11-30-2016

Świąteczne i ładne. Ptaszkowa zabrana to z sarenkami biorę.
Ja poległam przy metodzie łyżeczkowej, a kuchenkę mam zwyczajną gazową, nie płytę i dlatego używałam medium do świec.
Ale, ale... świece świecami, a te podstawki to co..? Szklane? Taka bardziej ekskluzywnia wersja. Fajnie to wygląda.