Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
różana szkatułka s 49 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: różana szkatułka s 49 (/showthread.php?tid=2189)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: hira pudełeczko, str 12 - Virgo_777 - 05-02-2016

Natabusek trafnie pisze. Prasowanie wyćwiczone masz. Fajne zakładeczki. A brzegi białe wszystkie? Tak jak wnętrza wycinanek?


RE: hira zakladki, str 14 - hira - 05-02-2016

większość po całości, ale nie wszystkie;-D
wyrywana biało czarna (od białej strony) i te kremowe róże z motylkami, maki od strony napisu
oczywiście jak to ja musiałam spitolić parę rzeczy, np jak smarowałam klejem już po prasowaniu to dotknęłam niechcący paluchem albo za intensywnie szlifowałam i zdarłam kawałek motywu
więc albo szło jeszcze na mokro do zmycia albo sztukowałam (te jesienne liście)
a zmarszczki utopiłam w lakierze (mam nadzieję)

brzegi nie wszystkie białe, część ma serwetkę po całości
nie mam jeszcze patyny i nie za bardzo miałam pomysła co zrobić, pastą postarzającą nie wychodzi mi jak bym chciała, akrylówką też nie
a te wnętrza wycinanek to moja zmora była, ładnie przykleiłam tam serwetkę i zonk, przy lakierowaniu mi się pozalewały i musiałam od nowa wyszlifować (pilnik do paznokci owinęłąm papierem ściernym) i z braku laku pomalowałam na biało


RE: hira zakladki, str 14 - DecouDream - 05-02-2016

Hira, super to wygląda!


RE: hira zakladki, str 14 - hira - 05-02-2016

dzięki dziewczyny, jak miło czytać takie komentarze, jesteście kochaneWink
Muszko, bierz jak Ci pasujeWink


RE: hira zakladki, str 14 - Virgo_777 - 05-03-2016

(05-02-2016, 08:53 PM)hira napisał(a): brzegi nie wszystkie białe, część ma serwetkę po całości
(...)
a te wnętrza wycinanek to moja zmora była, ładnie przykleiłam tam serwetkę i zonk, przy lakierowaniu mi się pozalewały i musiałam od nowa wyszlifować (pilnik do paznokci owinęłąm papierem ściernym) i z braku laku pomalowałam na biało

O widzisz, grunt to sobie poradzić Smile


RE: hira zakladki, str 14 - hira - 05-03-2016

dziękiWink
ucięcia były zamierzone, w tych jesiennych i muzycznej też, tam był taki wazonik, dla mnie zbędny
róża z pismem to taka serwetka już była, nie chciałam pączka z róży bo więcej kwiatu by obcięło


RE: hira zakladki, str 14 - cavi - 05-05-2016

Bardzo ładny zestaw zakładek Smile Mnie się najbardziej podobają pierwsze od lewej na każdym zdjęciu, tak się jakoś złozyło Smile


RE: hira zakladki, str 14 - hira - 05-06-2016

dzięki;-D każdemu się inne podobają,
robię jeszcze dwie, z motywem brytyjskim, pokażę niedługo


RE: hira zakladki, str 14 - hira - 05-08-2016

dzięki, do sprawnego prasowana jeszcze daleko ale ciągle ćwiczęWink...
kolejne prace dziś wyprasowałam


RE: hira zakladki, str 14 - DecouDream - 05-09-2016

Pokazujże!