Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Artystyczne wariacje-Świąteczny Much i inne... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Artystyczne wariacje-Świąteczny Much i inne... (/showthread.php?tid=2175)

Strony: 1 2


Artystyczne wariacje-Świąteczny Much i inne... - Artystyczne wariacje1 - 12-20-2015

Witam Was ciepło SmileCzasu jak na lekarstwo ,świąteczna gonitwa dopadła i mnie,dlatego wrzucę tylko kilka świątecznych prac,bez zbędnego rozpisywania się Big Grin


RE: Artystyczne wariacje-Świąteczny Much i inne... - DecouDream - 12-20-2015

Aniu, piękne wejście. Bombki śliczne i dopracowane. Muchowa cudna!


RE: Artystyczne wariacje-Świąteczny Much i inne... - Artystyczne wariacje1 - 12-20-2015

I jeszcze kilka Smile

DecouDream,ślicznie dziękuję SmileZdjęcia nędzne bo i pogoda nędzna.Nie mogłam uchwycić tego blasku i "skorupki"po lakierowaniu SmileBardzo lubię szlifować i lakierować Big Grin,nie pamiętam już ile razy lakierowałam,ale przestałam liczyć po 15 Big Grin


RE: Artystyczne wariacje-Świąteczny Much i inne... - DecouDream - 12-20-2015

Tak, tak i ja czekam na opisy Smile


RE: Artystyczne wariacje-Świąteczny Much i inne... - abask - 12-20-2015

To ja porywam tę ostatnią z widoczkiem Wink
Wszystkie są śliczne Wink Muchy nie lubię lecz doceniam świetne wykonanie Wink


RE: Artystyczne wariacje-Świąteczny Much i inne... - Artystyczne wariacje1 - 12-21-2015

Dziękuję ślicznie za wszystkie miłe słowa(aż się zaczerwieniłam) Smile Ja raczej krytycznie podchodzę do swoich tworów. Medalion Muchowy jest mój prywatny(uwielbiam twórczość A.Muchy),marzyła mi się choinka cała ubrana w podobne bombki,niestety z braku czasu powstała jedna SmileMedalion z widoczkiem to było wyzwanie SmileMiał być mroczny i przypominać fioletowo -czarne,nocne niebo Wacko Najpierw było srebro w płatkach-efekt tragiczny , postanowiłam spróbować folii aluminiowej,wyszło trochę lepiej SmilePotem pigmenty,farby i nie wiem co jeszcze SmileMazałam i ścierałam Big Grin Po 1598 razie powiedziałam dość Big Grin Zostało jak jest.Na zdjęciach tego nie widać,ale ten fiolet tam jest.Zobaczymy czy spodoba się obdarowanemu.


RE: Artystyczne wariacje-Świąteczny Much i inne... - b-b - 12-21-2015

Wszystkie piękne ale mnie ten najnajnaj to medalion. CudnyBig Grin


RE: Artystyczne wariacje-Świąteczny Much i inne... - Artystyczne wariacje1 - 12-21-2015

Po szlagaluminium,może nie tragiczny,ale bardzo delikatny jakiś mi się wydawał i nie pasował mi do czegoś mrocznego Big Grin


RE: Artystyczne wariacje-Świąteczny Much i inne... - Virgo_777 - 12-21-2015

Niby ciekawość to pierwszy stopień... jak Grażka przypomina, ale ciekawi ponoć żyją dłużej Wink
Piękne prace, super bombki. Też jestem ciekawa co i jak na nich.


RE: Artystyczne wariacje-Świąteczny Much i inne... - wiolka42 - 12-21-2015

Widzę ża mamy nową artystkę . Bardzo piękne prace . Takie dopieszczone ze smaczkiem . Wszystko mi się podoba Smile.