Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Podstawki pod kubek - pierwsze cieniowanie str 3 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Podstawki pod kubek - pierwsze cieniowanie str 3 (/showthread.php?tid=2145)

Strony: 1 2 3 4


RE: Powyginane pudełko, ale babcia docenia wszystko :) str 2 - b-b - 10-02-2015

Śliczna! Big Grin
Muszę i ja zrobić decu na skrzyneczce Smile
Skrzyneczka jest pobejcowana? A czym robiłaś w koło motywu?


RE: Powyginane pudełko, ale babcia docenia wszystko :) str 2 - Merilon - 10-02-2015

Wygięcie drewienka jest spowodowane kiepską jakością, zmień koniecznie dostawcę drewienek Smile mi się nigdy szkatułki nie wyginały, ale kiedyś kupiłam w "sklepie po 2 zł" drewniany wieszak i po pomalowaniu cały się wygiął.


RE: Powyginane pudełko, ale babcia docenia wszystko :) str 2 - Mar. - 10-03-2015

Cieszę, się, że różane pudełeczko się podoba.
b-b = boki są pomalowane bejcą, a cieniowanie patyną. Te nierówności po bokach to efekt cieniowania. Stemplując gąbeczką pozostają takie nierówności, a ja się boję szlifować już coś co jest pomalowane by nie zepsuć. Raz próbowałam i patyna w miejscu tych wybrzuszeń zmieniła odcień :/

To od razu pochwalę się kolejną twórczością. W końcu zdecydowałam się przetestować cieniowanie. Wybrałam specjalnie podstawki pod kubek by w razie czego można było łatwo zetrzeć Smile
(Gdybym nie odwaliła fuszerki przy malowaniu i równo to zrobiła to byłabym zachwycona efektem pracy Tongue )

Zdjęcia przed i po Smile


RE: Podstawki pod kubek - pierwsze cieniowanie str 3 - cavi - 10-03-2015

Pięknie Ci wyszło to cieniowanie Smile Masz dryg do tego, stanowczo. Teraz lakier, szlifowanie,... i będzie cukiereczek Smile A, boki bym też podmalowała, bo wystaje takie nieobrobione.


RE: Podstawki pod kubek - pierwsze cieniowanie str 3 - abask - 10-03-2015

Też jestem za pomalowaniem boków i będzie pięknie Wink)


RE: Podstawki pod kubek - pierwsze cieniowanie str 3 - Tinuviel - 10-03-2015

Motyw bardzo ładny Smile Mam takie samo zdanie co do boków jak dziewczyny. Jedyne co mnie razi to, że jedna podstawka ma inny kształt Wink


RE: Podstawki pod kubek - pierwsze cieniowanie str 3 - Mar. - 10-04-2015

Tak tak. Boki będą pomalowane ^^ Na sam koniec jak już będę przekonana, że nie zedrę wszystkiego i nie potrenuję/pokombinuję jeszcze raz haha.
No niestety też jestem zawiedziona tą jedną, ale to jedyne jakie w domu znalazłam Smile


RE: Podstawki pod kubek - pierwsze cieniowanie str 3 - Virgo_777 - 10-04-2015

E tam, kształt jeden inny może być. Tylko jak dziewczyny piszą, polakieruj, przeszlifuj, dokończ boczki i będzie superaśnie Smile


RE: Podstawki pod kubek - pierwsze cieniowanie str 3 - Merilon - 10-04-2015

Dziewczyny już Ci wszystko powiedziały Smile nic nie ścieraj, lakieruj i szlifuj Smile


RE: Podstawki pod kubek - pierwsze cieniowanie str 3 - DecouDream - 10-04-2015

Świetnie Ci idzie cieniowanie, nie mogę doczekać się jak pokażesz następną rzeczSmile