Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
z innej bajki-wzięło mnie na szycie str.4 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: z innej bajki-wzięło mnie na szycie str.4 (/showthread.php?tid=2091)

Strony: 1 2 3 4


RE: z innej bajki-przedstawiam Wam... str.2 - Tinuviel - 08-21-2015

Bardzo ładna wyszła Renatka Smile Ja bym może jeszcze dodała jakieś kropeczki na sukience, ale i tak mi się podoba Smile
A czapeczka dla partnera fajny pomysł. Rozwiązuje problem rzadkich męskich włosów Tongue


RE: z innej bajki-przedstawiam Wam... str.2 - asik1979 - 08-21-2015

Chyba się zgadałaś z Moją Brzydszą Połową Tongue Bo On jak zobaczył Renatkę stwierdził, że jakaś łatka by się na kiecce przydała Big Grin
To pierwsza kreacja Big Grin na zmianę chciałabym jej uszyć jakieś spodnie i pulower zrobić, no ale i jednego i drugiego muszę się dopiero nauczyć robić Smile
A tak w ogóle to najpierw chciałam uszyć anioła, ale stwierdziłam że raczej go już nie przebiorę bo będzie ciężko ze skrzydłami.

Jedyne co muszę zmienić to nogi Big Grin muszę poprosić kogoś z maszyną do szycia żeby uruchomić kolana Renatce, bo narazie to ma proste patyki Smile


RE: z innej bajki-przedstawiam Wam... str.2 - Tinuviel - 08-21-2015

No to jak się nauczysz to Renatka będzie miała wypchaną całą szafę różniastymi ubraniami Smile Koniecznie pokazuj nowe dzieła!
Zainspirowałaś mnie i jak już opanuję decoupage (jestem świeżakiem, więc pewnie trochę to potrwa) to może i ja wyszyję sobie jakiegoś odpowiedniego partnera Big Grin Ale będę musiała się uczyć od podstaw. Wtedy będę się odzywać do Ciebie, bo już na pewno opanujesz wszystko doskonale Smile
A Aniołka zawsze możesz jeszcze zrobić, np. dla Renatki i jej partnera, żeby ich pilnował Wink

PS. Widzę, że też jesteś miłośniczką gór Smile Chyba muszę zaktualizować swój Witalnik, bo dodałam mało informacji o sobie (właściwie tylko imię) Tongue


RE: z innej bajki-przedstawiam Wam... str.2 - asik1979 - 08-21-2015

Chętnie pomogę aczkolwiek na forum jest znaacznie więcej bardziej kompetentnych forumowiczek w zakresie szycia niż ja...czy to jest składniowo po polskiemu?? Dodgy


RE: z innej bajki-przedstawiam Wam... str.2 - arttmake - 08-21-2015

Piękna jest. Renatka na pewno będzie najlepszą przyjaciółką Natalki.


RE: z innej bajki-przedstawiam Wam... str.2 - b-b - 08-22-2015

ŚlicznościBig Grin Dla mnie igła a zwłaszcza maszyna to czarna magia! Big Grin


RE: z innej bajki-przedstawiam Wam... str.2 - DecouDream - 08-22-2015

Asiku, cudna ona! I do twarzy jej z włosami!
Renia cud malina!


RE: z innej bajki-przedstawiam Wam... str.2 - Virgo_777 - 08-23-2015

Ooo, jaka modna brunetka Wink


RE: z innej bajki-przedstawiam Wam... str.2 - abask - 08-23-2015

Lubię Tildy i Twoja mi się bardzo podoba Wink


RE: z innej bajki-przedstawiam Wam... str.2 - malgana - 08-24-2015

Renatka bardzo udana Smile Ja bym też jej rozweseliła troszkę tę sukieneczkę Smile