Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - misie i sówki s.7 - malgana - 02-16-2015

A mnie znowu się podoba Big Grin
Wiecie co? Ja bym chciała tak kiedyś zjechać równo czyjąś pracę, ale tu nie ma szans Sad .... Wink
Nawet w wątku o antypięknościach bardziej mnie te koszmarki rozśmieszały lub rozczulały niż straszyły rotfl


RE: Rozmaitości cavi - misie i sówki s.7 - martag90 - 02-16-2015

podobają mi się podcieniowane bitumem(?) groszki na słoiczku w misie a sowy uwielbiam, więc bronią się same Smile


RE: Rozmaitości cavi - misie i sówki s.7 - cavi - 02-17-2015

Dzięki, dziewczyny, za wizyty i miłe słowa Smile
Na słoiku wszystkie cieniowania są patyną, poza tym domalowałam tylko trawki misiom, żeby im twardo nie było Wink Proszę o wzięcie poprawki, że w zasadzie uczyłam się patyny na tych dwóch rzeczach, wcześniej tylko trochę mazałam po jakiejś próbnej deseczce i chyba jakiejś bombce.

Malgana, mam ochotę specjalnie dla Ciebie popełnić jakieś straszliwe dzieło, żebyś sobie mogła pokrytykować Big Grin Tak jak gdzieś miałam za zadanie zaprojektować stronę internetową, tak aby było na niej jak najwięcej paskudztw i baboli - niezła zabawa z tego była.


RE: Rozmaitości cavi - misie i sówki s.7 - malgana - 02-17-2015

Ale ja nawet w największej paskudzie potrafię znaleźć piękno. Albo, ostatecznie, jak już coś jest najpaskudniejsze, to kocham to to, bo jest takie biedne Wink


RE: Rozmaitości cavi - misie i sówki s.7 - Ginger - 02-17-2015

Bardzo wesolutkie prace.Tak mi wiosną zapachniało Smile


RE: Rozmaitości cavi - misie i sówki s.7 - cavi - 02-17-2015

Popróbujmy...
Wyobraź sobie hmmm... może chustecznik. W kolorze zielonym jak PRL-owska lamperia, na wierzchu, na podmalowaniu, ale niestarannym, wyłazi białe, naklejone są w każdym rogu cztery różowo-majtkowe różyczki. Kleju było za dużo, są zacieki, a różyczki się pomarszczyły i ponaddzierały. Nic to, rzucimy warstwę lakieru i będzie piknie. Nierówno, poszlifować? E, tam, po co? Lakier pozaciekał na boki? To nic, rzucimy jakieś kolorowe wzorki na boki, zniknie jak będzie bardzo wzorzyście. O, może każdy w innym kolorku... yes,yes,yes to jest pomysł!
Dobra mam litość, na tym skończę Big Grin


RE: Rozmaitości cavi - misie i sówki s.7 - martag90 - 02-17-2015

nie zapomnijcie na końcu skropić wszystko krwawoczerwoną farbą. rzeźźź....


RE: Rozmaitości cavi - misie i sówki s.7 - cavi - 02-17-2015

No to jeszcze dokleję pomarańczową kokardkę (krzywo zawiązaną) obok otworu na chusteczki Smile
Czekajcie, jeszcze pięknego motylka znalazłam w gazetce dziecka, nalepka, z błyszczącymi drobinkami, niech sobie usiądzie na jednej z różyczek.


RE: Rozmaitości cavi - misie i sówki s.7 - malgana - 02-17-2015

Niech pomyślę.................. Nie, musiałabym to zobaczyć Wink


RE: Rozmaitości cavi - misie i sówki s.7 - malgana - 02-17-2015

Łojtam, zaraz wstrząsu! Ja twarda jestem............. tylko oczy często mi się pocą Wink