Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - świątecznie s.64 - cavi - 11-12-2015

Dziękuję, Dziewczynki za komentarze Smile Mnie się to złotawe tło na kuli komponuje z całością, ale wiem, że może być kontrowersyjne, jednym się będzie podobać, innym nie Smile
Wiolu, dzięki za poparcie dla kulki Wink Brokat na mokrą konturówkę to fajny efekt, spodobało mi się już dawno, co widać na takiej malutkiej bombeczce sprzed chyba 5 lat, którą wrzuciłam w jednym z pierwszych wpisów (taka czerwona ze złotymi gwiazdkami).
A te sopelki akrylowe sa wdzięczne w obróbce, szkoda, że tylko trzy kupiłam. Drugi już prawie skończony, trzeci czeka na pomysł.


RE: Rozmaitości cavi - świątecznie s.64 - cavi - 11-12-2015

Dziękuję, Słonko Smile

Następne trzy bombki, tez plastiki, seria ze spękaniami.
           
           
           


RE: Rozmaitości cavi - świątecznie s.64 - wiolka42 - 11-12-2015

Karola piękne wszystkie 3 Smile. Na ostatniej te esy floresy klejem z brokatem robiłaś czy czymś innym?


RE: Rozmaitości cavi - świątecznie s.64 i 66 - cavi - 11-12-2015

Wiolu, to tak samo jak poprzednio, konturówka (czarna) i drobny srebrny brokat. Ostatnio również miki sypałam na mokrą konturówkę, też fajnie wygląda.


RE: Rozmaitości cavi - świątecznie s.64 i 66 - DecouDream - 11-12-2015

Ale super Smile Tak, wszystkie trzy!


RE: Rozmaitości cavi - świątecznie s.64 i 66 - abask - 11-12-2015

Śliczne bombeczki Wink)
Spękań to Wam wszystkim tak kurna zazdraszczam, że aż mnie w środku pali Sad


RE: Rozmaitości cavi - świątecznie s.64 i 66 - Virgo_777 - 11-13-2015

A Cavi, wszystkie trzy jak nic! Kurde, kurde, pięknie Ci powychodziły (całkiem zupełnie pewnie same... Wink).
Hania, jak mnie wyślą na szkolenie do Gdańska to wpadnę do Ciebie i Ci pokażę spękowywanie. Ale wiesz, że to one, znaczy kraczydła, rozdają karty..? Wink


RE: Rozmaitości cavi - świątecznie s.64 i 66 - cavi - 11-13-2015

Deduś, dziękuję Smile
Renatko, też ją lubię Smile
Haniu, też długo zazdraszczałam, w końcu zaczęło wychodzic. Co i jak napisałam u Ciebie w wątku. Dziękuję Smile
Justynko Heart No same. Zwłaszcza kraki to już wiadomo, że wychodzą jak same chcą Smile A reszta to też trochę tak, człowiek zamierza, a wychodzi samo coś tam. Lepiej albo gorzej niż zamierzał Tongue
Grażynko, popatrzyłam raz jeszcze i nadstawiam łapki. Należy im się, za bardzo chyba je swędziało do zapełnienia pustego czymś jeszcze. Skłaniam się teraz do tego, że było zostawic pusto...


RE: Rozmaitości cavi - świątecznie s.64 i 66 - Tinuviel - 11-13-2015

Piękne! Mnie urzekło serduszko z dzwoneczkami. Szkoda, że zabrane przez Grażynkę ;(
Spękań zazdraszczam również!


RE: Rozmaitości cavi - świątecznie s.64 i 66 - Pasada - 11-14-2015

Piękne te bombeczki, takie w sam raz nieprzerysowane ;o))