Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - talerzyk s.60 - ewuska585 - 10-19-2015

Świetne prace Smile


RE: Rozmaitości cavi - talerzyk s.60 - cavi - 11-01-2015

Dziękuję, Czarodziejki Smile
Renatko, też wolałabym mniejszą, ale ona się uparła, że chce na ten talerzyk i co miałam z nią zrobić? Big Grin

A teraz koszyk, jeden z czekających na swoją kolej. Ale następne już nie dostaną wosku, tylko lakier. Moje palce złożyły protest przeciwko woskowaniu łubianek Big Grin

A, decoupage to tu nie ma, ale transfer jest.

                   


RE: Rozmaitości cavi - woskowany koszyk s.62 - DecouDream - 11-01-2015

Świetny i oryginalny. Bardzo mi się podoba ta oszczędna w ozdobniki forma. Super!
I pytanie z ciekawości, jakie ma być jego przeznaczenie?


RE: Rozmaitości cavi - woskowany koszyk s.62 - wiolka42 - 11-01-2015

Jejuś jakie fajne kolorki Smile. Będe takich potrzebowałam do mojego nowego pudełeczka . Karola proszę o rozpiskę co tam użyłaś . Jak możesz to wrzuć foto tego wosku Wink. Koszyczek cud malina .


RE: Rozmaitości cavi - woskowany koszyk s.62 - cavi - 11-01-2015

Deduś, dziękuję Smile Planuję na parapecie w kuchni postawić i włożyć doniczki z ziółkami. Na dno łubianki fajnie pasują jako podstawki opakowania po serach w plasterkach z Biedronki (te których z których Ataner wycinała stempelki).
Oli, dzięki Smile Poleciałam papierem ściernym przed malowaniem, ale i tak zostało na wbijanie Big Grin
Wiolu, miło mi Smile Użyłam niedużo - dwie farby Annie Sloan: Old White i Olive, z nich też robiłam kropeczki, woski też dwa, Liberon Wosk barwiący Black Bison bezbarwny (z budowlańca) i przyciemniający Annie Sloan. Wszystko Smile
Malolku, dziękuję Smile Palcyma to tylko troszkę, głównie szmatką, ale szmatka też nie chroni przed drzazgami Wink Kurczę, te jabłuszka to faktycznie by fajnie wyglądały...


RE: Rozmaitości cavi - woskowany koszyk s.62 - Virgo_777 - 11-01-2015

O kur...czaczki..! Łubianki wersja ekskluzywna! Dosłownie kawałek Ciebie w niej (albo jej w Tobie..? Wink).
Cavi, piękna, super kolorystyka!


RE: Rozmaitości cavi - woskowany koszyk s.62 - abask - 11-02-2015

Bardzo ciekawy pomysł na koszyczek Wink


RE: Rozmaitości cavi - woskowany koszyk s.62 - cavi - 11-02-2015

Renatko, Justynko, Elu, Haniu, Grażynko - wszyskim Wam ślicznie dziękuję Smile

Jednak jeśli będę podobną robić następną, to polecę matowym fluggerem zamiast wosku Wink No chyba, że będzie mnie stać na kupno lakieru AS - tylko nie wiem na ile to ma sens... Ma któraś z Was i używa?


RE: Rozmaitości cavi - woskowany koszyk s.62 - DecouDream - 11-02-2015

cavi napisał(a):Planuję na parapecie w kuchni postawić i włożyć doniczki z ziółkami. Na dno łubianki fajnie pasują jako podstawki opakowania po serach w plasterkach z Biedronki (te których z których Ataner wycinała stempelki).
Dobry plan Thumbup


RE: Rozmaitości cavi - woskowany koszyk s.62 - b-b - 11-03-2015

Wyszedł bardzo taki delikatny. Jest uroczy Smile