Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 - cavi - 09-30-2015

Wiolu, rumienię się. A na poważnie to zazwyczaj mam wrażenie, że wszystko robię zbyt szybko, niecierpliwie, bo ciekawa jestem co wyjdzie. A praca by zyskała na odrobinie cierpliwości Wink
Elu, dziękuję Smile Przypisanie mojej pracy Grażynce, to dla mnie zaszczyt.
Dziewczynki, nakładanie Talensa jest proste jak drut, w końcu zrobię ten filmik, który już obiecywałam, będzie widać. Obiecuję, że w najbliższej przerwie pomiędzy przeziębieniami mojego dziecka (czyli jak będzie w przedszkolu), zbiorę się do tego. A dzieć musi być w przedszkolu, bo ma za duże parcie na szkło Tongue
Justynko Smile Być rozpoznanym po denku zakrętki - bezcenne Smile
Oli, statyw mam. I raczej będę musiała albo pozostać przy lampie, albo bawić się statywem. Kompakty z jaśniejszymi obiektywami kosztują tyle, że spokojnie by wystarczyło na lustrzankę z dwoma obiektywami Big Grin Z lampą jest po prostu szybciej niż na statywie z zabawą w manualne ustawienia, a zwykle na zdjęcia mam czasu... mało Sad I małe rączki ciekawskiego człowieczka do kompletu Wink
DD, mogę się tylko bardzo cieszyć Smile


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 - cavi - 09-30-2015

I jeszcze jedna butla zrobiona w międzyczasie Smile Teraz powinnam zrobić do niej cytrynówkę, na razie będzie w zastępstwie mieszkać w niej pigwówka Smile

               


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 i cytrynowa s.57 - Merilon - 09-30-2015

Przepiękna butelczyna Smile ahh,....zazdroszczę wam tych pigwówek i cytrynówek Shy


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 i cytrynowa s.57 - DecouDream - 09-30-2015

Świetna. Lubię takie butle na mocniejsze trunki. Super!


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 i cytrynowa s.57 - wiolka42 - 09-30-2015

Moje nalewki nie mają takich ubranek Sad. Karola no cóż mam powiedzieć - świetna praca.


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 i cytrynowa s.57 - abask - 09-30-2015

Chyba się zakochałam w tej butli. Jest cudna Wink)) Te cienie i kropeczki są przepiękne Wink


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 i cytrynowa s.57 - b-b - 10-01-2015

Kolejne śliczności.
Te kropki, te cienie i ten błysk!
super!!!!! Big Grin


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 i cytrynowa s.57 - Virgo_777 - 10-01-2015

Pokropeczkowane prima sort! Cała De Luxe Smile


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 i cytrynowa s.57 - Tinuviel - 10-02-2015

Bardzo mi się podoba podkreślenie napisu "De Luxe" Smile Wszystko do siebie pasuje, wszystko się dogrywa Smile


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 i cytrynowa s.57 - cavi - 10-02-2015

Mer, dziękuję Smile Zapisz się na Mikołajki to może Ci Mikołaj przyniesie napój wyskokowy z żółtych owocków Wink
Oli, DD, Wiolu, Haniu - ślicznie dziękuję Smile
Lady, bierz się za serwetkę i nie przejmuj się, w razie czego - mam takich chyba kilkanaście i jeszcze z pomarańczami z tej serii - wołaj to podeślę Smile
B-b, dzięki Smile
Grarutku, smacznego Wink
Justynko, Tinu, Muszko, Renatko, miło mi bardzo, dziękuję Smile

Co do cieniowania, to jest ono robione (oczywiście Tongue) czarną patyną Talensa Wink

A teraz kolejna zaległość, jeszcze sprzed wakacji. Pudełko imieninowe dla mojego Niemęża. Jak po wątku zwierzątkowym widać, koty lubi Smile

Góra i dół na matowo, boki i środek woskowane.