Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - bardzo złachana puszka s.54 - cavi - 09-28-2015

Początkowo butla miała być złocona, ale zanim się zabrałam do pracy, odwidziało mi się, zwłaszcza, że kupiłam sobie sole i mnie ssało, żeby wypróbować. Na butli jest więc pasta fluggera, brąz i sól niebieska oraz patyny, głównie brązowa i trochę czarnej. Dookoła pasty konturówka.
Miała być stara, okuta piersiówka, prawdę mówiąc najchętniej zrobiłabym bez obrazków gdyby nie konkurs Wink

Dziękuję za głos oddany na moją pracę Smile I dziękuję Wam wszystkim, a przede wszystkim MO, za doskonałą zabawę Smile

                   

Edit: Właśnie sobie uświadomiłam, że to nie flugger, tylko pasta z lidla drobnoziarnista, ta w tubce Smile


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 - abask - 09-29-2015

Lubię te Twoje zabawy z patyną. Ja tak nie potrafię.
Bardzo fajna butelka i świetna w kolorystyce Wink


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 - cavi - 09-29-2015

Dziękuję, Haniu Smile


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 - cavi - 09-29-2015

Grażynko, jakbym miała więcej czasu, to pewnie bym się starała dla zmyłki zrobić jakieś czyste decou Big Grin Dziękuję Smile
Oli, chciałam tych soli mało, bałam się przesadzić. Na wierzchu struktury są dwie warstwy matowego fluggera, ale i tak jakoś tak to błyska. Chciałam matowe mieć na tej części, ale już czasu brakło na dalszą zabawę. Dzięki Smile


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 - b-b - 09-29-2015

Za mało bywam na forum bo ja nie rozpoznałam żadnej pracy.
Ładniutka butelczyna Smile


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 - DecouDream - 09-29-2015

Uwielbiam te zdjęcia z bliska.
Butelka jest naprawdę piękna.


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 - cavi - 09-29-2015

B-b, dziękuję Smile
DD, też lubię takie zdjęcia, niestety teraz zacznie się problem z robieniem takich, bo mój aparat potrzebuje do nich dużo światła. Staruszek ma fajny zoom, ale obiektyw raczej mało jasny. Jak jest pochmurno, muszę już robić z lampą i zoomem, a to już nie to.
Chyba, że sobie kupię inny aparat z małym zoomem, za to jasnym obiektywem Wink Bo na lustzrankę z wymienną optyką to na razie nie ma szans.


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 - wiolka42 - 09-29-2015

Karola zaczynam zazdrościć Ci talentu . Robisz prace na wysokim poziomie . Widać w nich że to lubisz . Prace nie są zrobione na tak zwany odwal tylko wszystko dopieszczone na cacy . A patyny no cóż tylko mogę tak jak Hania powzdychać Smile.


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 - Virgo_777 - 09-29-2015

Dwóch prac byłam pewna. Olika i Twojej. Nawet nie rower to spowodował, a wierzch zakrętki.
Piękna jest ona Smile


RE: Rozmaitości cavi - butla konkursowa s.56 - DecouDream - 09-29-2015

muszka napisał(a):Cavi aleś mnie zmyliłaSmile Tak jak pisałam w konkursowym wątku. Na bank wiedziałam, że to praca Grarutarotfl
Ja też tak myślałam Big Grin