Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - słoiki s.44 - cavi - 08-02-2015

Dziękuję, Dziewczynki Smile

Peseloza rotfl rotfl rotfl ale mi się spodobało


RE: Rozmaitości cavi - słoiki s.44 - Merilon - 08-03-2015

Ależ fajowe te słoiczki, oba mi się bardzo podobają Smile ja mam masę słoików czekających na swoją kolej, ale jakoś nie umiem się za nie zabrać :S


RE: Rozmaitości cavi - słoiki s.44 - arttmake - 08-03-2015

Wczoraj się napatrzałam na Twoje słoiki i akurat kawa się skończyła więc wkrótce będę ćwiczyć szkło. Inspirujecie mnie dziewczętaSmile
I like it Big Grin


RE: Rozmaitości cavi - słoiki s.44 - cavi - 08-04-2015

Mer, dziękuję Smile Moje też dłuuuugo stały Wink
Arttmake, cieszę się Smile
Nata, pierwszy słoik się bardzo ucieszył, bo do tej pory był w cieniu drugiego Wink
Muszko, a patyny Talensa używasz? Bo prawdę mówiąc inne to mnie też niespecjalnie słuchają. Do jednej butli użyłam teraz Stamperii, bo mi nie pasował ten brąz i to już nie jest to.


RE: Rozmaitości cavi - słoiki s.44 - abask - 08-04-2015

O przepraszam. Drugi jest już mój Wink)


RE: Rozmaitości cavi - słoiki s.44 - arttmake - 08-04-2015

No dobra poczekam na następne ale już z góry rezerwuję w ciemno jeśli możnaTongue. A co do patyny to mnie też nie słucha dlatego omijam ją szerokim łukiem a na forum nie wiem jak ale nie znalazłam informacji, które by odpowiedziały co zrobić by "słuchała" nie ciapała się i nie robiła plam.;/
Cavi może zdradzisz mi woje sekrety..Wink patynoweBig Grin


RE: Rozmaitości cavi - słoiki s.44 - cavi - 08-04-2015

Pewnie, że zdradzę, chciaż to nie żadne sekrety Wink Postaram się z fotkami, tylko butla najbliższa patynowaniu ma jeszcze trochę do zrobienia, więc to będzie pewnie jutro/pojutrze.

Aczkolwiek podstawowym sekretem jest patyna Talensa, żadna inna mi tak dobrze nie pracuje i inne "sekrety" będą w większości do bani.


RE: Rozmaitości cavi - słoiki s.44 - arttmake - 08-04-2015

Dzięki Kochana. Przy następnych zakupach dorzucę od koszyczkaSmile


RE: Rozmaitości cavi - słoiki s.44 - martag90 - 08-09-2015

zalegle: młynek na pierwszy rzut oka wyglądał jak metalowy! piękne kolory i reliefy.
A słoiczki, no cóż. Niestety drugi już zwinięty więc pozostaje obejść się smakiem. Patynowania wyszły Ci pięknie, ale to nic odkrywczego... Piękna gładź lakieru na słoiku, światło odbija się jak w lustrze Wink


RE: Rozmaitości cavi - słoiki s.44 - apawlaczka - 08-10-2015

Powiem tyle o słoikach - ferrari w słoikowej klasie. Cieniowania i kropeczkowania idealne, wykonanie perfekcyjne, super bardzo mi się podobają :-)