Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - skorupa dla żonkili s.22 - DecouDream - 04-05-2015

Cavi, Twoich bym w życiu nie pobiła. Cudności!


RE: Rozmaitości cavi - skorupa dla żonkili s.22 - cavi - 05-10-2015

Pomysł na skrzynkę pochodzi sprzed czterech lat i tyle też leżał w teczce wydruk obrazu ze statkami, który jest naklejony na wieku Big Grin
Wieko jest lakierowane na mat, obramowanie z pasty lidlowej, szpachlówki, patynowane (na bokach wieka są reliefy z pasty lidlowej, a na wierzchu ze szpachlówki)
Boki - tapeta potraktowana bejcami i mikami, kotwica wycięta z balsy, struktura i kolor - pasta lidlowa, akryle, patyna.
Wnętrze i spód woskowane. A, jeszcze wosk chameleon się tam pęta Wink
Góra boków, na styku z wiekiem oklejona bawełnianym sznurkiem, moczonym w farbie, patynowanym, tak samo jak sznurek od kotwicy. Te róże wiatrów na bokach to z szablonu, który sobie zrobiłam z kartonu.
Wieloryb w środku mi dał najbardziej popalić, zarówno przy pracy, jak i przy robieniu zdjęć. Miał być transfer, ale transfer odłaził, prawdopodobnie przez to, że niebacznie użyłam wcześniej tam chameleona Sad Ostatecznie jest wydruk barwiony niebieską bejcą i woskowany. A jego zdjęcia to następna katorga - wychodzą jakieś plamiastości, których w rzeczywistości nie ma. Próbowałam jeszcze dziś robić fotki, ale światło gorsze, to i wychodziły jeszcze słabiej niż tamte, przedkonkursowe.
                   

Jeszcze raz bardzo dziękuję za głosy oddane na moją pracę Smile


RE: Rozmaitości cavi - skrzynka konkursowa s.25 - martag90 - 05-10-2015

Kochana! To się narobiłaś Smile czego tam nie ma! Ale wszystko świetnie pasuje, projekt widać że uleżany i przemyślany.
Aaa... tapeta Big Grin a ja się zastanawiałam co robi tę fakturkę Smile


RE: Rozmaitości cavi - skrzynka konkursowa s.25 - Virgo_777 - 05-10-2015

Cavi, wielkie gratulacje! Piękna praca, bo i grom pracy włożony. SUPER !!!


RE: Rozmaitości cavi - skrzynka konkursowa s.25 - DecouDream - 05-10-2015

I ja jestem pod wrażeniem. Chętnie podpisuję się pod słowami Reni.
Świetnie wszystko skomponowane, gra i buczy! Śliczota! Smile
Gratulacje!


RE: Rozmaitości cavi - skrzynka konkursowa s.25 - malgana - 05-11-2015

Cavi, już gratulowałam, ale jeszcze raz przyjmij wyrazy uznania Big Grin Głosowałam na tę pracę, bo od razu widać było ogrom pracy i serca a poza tym jest po prostu piękna Big Grin Oglądam i oglądam i naoglądać się nie mogę i chyba ściągnę sobie tę pracę na mojego pinteresta, oczywiście podając autora - mogę?
Jeszcze Merilon muszę poprosić, bo jej praca była drugą nad którą się zastanawiałam Smile


RE: Rozmaitości cavi - skrzynka konkursowa s.25 - cavi - 05-11-2015

Dziękuję Dziewczynki, aż chce się coś dalej robić, jak człowiek słyszy tyle pochwał Smile
Ogólna koncepcja skrzynki powstała dawno, ale konkretne rozwiązania, to już pomysły w trakcie pracy. A tych pomysłów by nie było bez tego forum i Was Smile W tej twórczości jest "zgapiane" po trosze z każdej z Was. Tak samo udzielających się aktualnie, jak i tych, które nie piszą teraz, ale mam nadzieję, że kiedyś tu wrócą. Tu mam na myśli przede wszystkim Dominikę, z której wątku dowiedziałam się ogromnie dużo.
Malgana - wrzucaj, jasne, czuję się zaszczycona Smile

A serce, tak - zapomniałam napisać, że skrzynia jest prezentem imieninowym dla mojego Taty.


RE: Rozmaitości cavi - skrzynka konkursowa s.25 - malgana - 05-11-2015

Cavi, to koniecznie musisz Tacie powiedzieć o wygranym konkursie Big Grin
Dziękuję za pozwolenie Hug


RE: Rozmaitości cavi - skrzynka konkursowa s.25 - wiolka42 - 05-11-2015

Zauroczyła mnie od pierwszego spojrzenia Smile. CUDNA praca. GRATULACJE .


RE: Rozmaitości cavi - skrzynka konkursowa s.25 - Zuza - 05-11-2015

Ataner napisał(a):Po pierwsze - gratulacje, serdeczne gratulacje!
Po drugie - od razu wiedziałam, że na tę pracę zagłosujęSmile
Po trzecie - świetna robota! Najbardziej wpadły mi w oko boki ze świetną strukturą jakby fal. I ta kotwica wycięta z balsy i te róże wiatrów. Całość jest bardzo bogata, ale jednocześnie spójna i to daje wrażenie piękna po prostuSmile Jeszcze raz brawo!

Raz, dwa i trzy - to samo myślę i ja! Smile
Gratuluję serdecznie i zazdroszczę Tacie Smile