Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Rozmaitości cavi - etujki s.84 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Rozmaitości cavi - etujki s.84 (/showthread.php?tid=2024)



RE: Rozmaitości cavi - ptaszkowa ramka s.10 - cavi - 02-21-2015

Identycznych nie kojarzę, ale to Ikea, możesz zobaczyć na stronie. Mają trochę różnych ramek, szerokich też, ale nie drewno, tylko płyta pilśniowa malowana.

Vika, dzięki Smile Tu właśnie malowałam konturówkę akrylem kremowym, a lakierowanie potrzebne, bo na kropki się zdecydowałam późno i są na wierzchu Wink


RE: Rozmaitości cavi - ptaszkowa ramka s.10 - Zuza - 02-23-2015

OOOOO! Tu też pięknie! Smile

Ostatnia rameczka bardzo fajna - jak robiłaś to tło, że takie... no, jakby zaszronione? Konturówkowanie podziwiam - mnie za nic nie wychodzi Sad

Ale najpiękniejszą Twoją pracą (jak dla mnie) jest afrykańska puszka! Zapisałam sobie w inspiracjach i zamierzam jej użyć! Big Grin


RE: Rozmaitości cavi - ptaszkowa ramka s.10 - cavi - 02-23-2015

Dziękuję, Zuza, cieszę się bardzo, że Ci się podoba Smile
To chyba wszystko razem daje ten efekt, na spodzie jest brązowy akryl, bardzo cienko miejscami położony crack jednoskładnikowy Pentart, kremowy akryl nakładany gąbką, maziane patyną i kropkowane patyną i tym samym kremowym akrylem, który w tych kropkach wydaje się jaśniejszy niż na ten w tle.
Używaj, jak najbardziej. Będzie mi bardzo miło Smile


RE: Rozmaitości cavi - ptaszkowa ramka s.10 - gofira - 03-02-2015

obejrzałam Twoje prace i moim faworytem zdecydowanie jest misiowy słoik - super i kompozycja i wykonanie taki "po mojemu" choć reszta prac też jest ciekawa dobry kierunek Smile


RE: Rozmaitości cavi - ptaszkowa ramka s.10 - cavi - 03-03-2015

Jedyne jak do tej pory, w tym roku zrobione jajo. Woskowane, nie lakierowane (kupiłam wosk i musiałam przetestować).
       

Puszka po lakierze awansowała na puszkę na pędzle
       

Testowanie tapet, nie najszczęśliwszy obiekt (pudełko metalowe po cygaretkach, obdziera się miejscami przy zamykaniu/otwieraniu).

               


RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - czydziecha - 03-03-2015

Pudełko po cygaretkach świetne, chętnie bym je zgarneła. Tez zbieram po domu wszelakie puszki pudełka"po" , które jeszcze miesiac temu wyladowałyby w koszu, a teraz będzie z nich "coś" Smile W pisance bardzo podobaja mi się spekania wypełnione złotem, to porporina czy cos inszego?


RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - cavi - 03-03-2015

To moja ulubiona pasta Pentartu (Antique Paste), ślicznie pachnąca pomarańczami Smile


RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - Vika - 03-03-2015

No spęki na jaju świetne Smile

A i testowanie wypadło dobrze, mnie się to cygaretkowe podoba Naughty


RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - cavi - 03-03-2015

Dzięki, dziewczyny Smile Grarut, to po prostu co nieco dopękało po wypełnieniu pastą i dlatego taki efekt Big Grin Wosk chyba nie zabezpiecza dalszego pękania.


RE: Rozmaitości cavi - od sasa do lasa s.12 - martag90 - 03-03-2015

spęki świetne Smile jakiego kraka używałaś na jaju?
a i cygaretka również bardzo mi się podoba Smile fajnie wykorzystałaś strukturę tapety.