Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Moje kolorowe drewienko - chustecznik str.7 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Moje kolorowe drewienko - chustecznik str.7 (/showthread.php?tid=1999)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Moje kolorowe drewienko - fioletowe pudełko str.2 - Virgo_777 - 01-02-2015

Urocze pudełko z dziewczynką. Lubie te serwetkę. To z mychą też fajne, ale czerwony z fioleto-różem to chnie bardzo mi się widzi. Za to imię super napisane. Dinuś wesolutki za to. I ma ubranko z liścia Smile Podkładki chyba można dopracować.


RE: Moje kolorowe drewienko - fioletowe pudełko str.2 - kachifoo - 01-02-2015

Najbardziej mi się podoba ostatni pudełko- pięknie wnętrze komponuje się z motywem- też zresztą cudnym. Podkładki jakby niedokończone... Dinek kapuściany fajny.


RE: Moje kolorowe drewienko - fioletowe pudełko str.2 - apawlaczka - 01-02-2015

pudełka jak dla mnie naj, piękne początki. W pudełku z muszką dałabym inny lakier, wydaje mi się że mniej błyszczący by lepiej pasował :-) Ja też mam czasem problem ze śmieciami na jasnych pracach i wiem, że przyczyną może być też kurz czy paproszki na pędzlach do lakieru, nigdy ich nie wycieraj ich po myciu ręcznikiem czy też czymkolwiek włóknistym, bo od razu dostaje się to do lakieru :-)


RE: Moje kolorowe drewienko - fioletowe pudełko str.2 - Vika - 01-02-2015

Czysto i delikatnie.
Nie wiem tylko, czy nie lepiej byłoby zastosować ten sam kolor na zewnątrz i wewnątrz skrzynki...
Wnętrze mi się podoba bardzo.


RE: Moje kolorowe drewienko - fioletowe pudełko str.2 - Merilon - 01-02-2015

Bardzo mi się podoba to fioletowe pudełeczko. I motyw uroczy i wykonanie bez zastrzeżeń. Tutaj już mi wszystko z kolorkami pasuje Smile no i te kropeczki urocze Smile


RE: Moje kolorowe drewienko - fioletowe pudełko str.2 - Patrycja - 01-02-2015

Dziękujeeeeeee, motywujecie do dalszej pracy :*

Ostatnio miałam trudne zadanie, pudełko dla mężczyzny. Napis w środku robiłam 2 razy. Za drugim razem i tak potrzebny był pisak do CD, ale jakoś wyszło Wink Rolowanie w takim miejscu to trudna rzecz jak dla mnie. Sentencje zostały ułożone przez osobę zamawiającą (żonę).
           


RE: Moje kolorowe drewienko - męskie pudełko str.2 - apawlaczka - 01-02-2015

fajne to męskie pudełko :-) Idealnie pasuje tem motyw do tekstu na wieku, bo chłopiec wygląda na takiego właśnie małego cwaniaka, że co to nie on :-)


RE: Moje kolorowe drewienko - męskie pudełko str.2 - DecouDream - 01-03-2015

Fajne pudełko i dobry tekst Smile Serwetkę kleiłaś na żelazko?


RE: Moje kolorowe drewienko - męskie pudełko str.2 - Patrycja - 01-03-2015

Tak na żelazko. Normalnym sposobem cały czas się uczę. Wychodzą mi wtedy zmarszczki, na żelazko jest gładko. Czasem tylko widać takie serwetkowe "krateczki" przy brzegach, więc szlifowanie i lakier, lakier, lakier Smile


RE: Moje kolorowe drewienko - męskie pudełko str.2 - DecouDream - 01-03-2015

I ja lubię na żelazko, kiedy tylko mogę. A próbowałaś te krateczki/kropeczki mocniej i nieco dłużej przeprasowywać?