Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Na początek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Na początek (/showthread.php?tid=1854)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Na początek - martag90 - 04-17-2015

Dużo masz jeszcze tych zamierzchłości? Tongue Bo chętnie zobaczyłabym Twoje teraźniejsze prace Smile a z tego rzuciku najbardziej biała tacka dla mnie Smile


RE: Na początek - DecouDream - 04-17-2015

Fakt, biała bardzo ładna, choć wolałabym ją bez ozdób przy brzegu. Więc dla mnie z tego rzutu wygrywają miski Happy


RE: Na początek - malgana - 04-17-2015

Marta zabrałaś tą białą? Jeśli nie to ja zabieram i dobieram drugie koguty Smile No coś mnie naleciało na te kukuryźniaki i odejść nie może Big Grin Miseczki też śliczne Smile Wiesz co? Podobają mi się prace z fakturą farby, chyba też zacznę tak robić: mniej roboty ze szlifowaniem a faktura ciekawa Big Grin


RE: Na początek - martag90 - 04-18-2015

No ja właśnie chciałabym zobaczyć u Futrzaka coś bez tej faktury Smile choć czasami może taka do czegoś pasować.


RE: Na początek - wiolka42 - 04-18-2015

Fajne te misko-talerze Smile. Jeśli chodzi o papier ryżowy to ja wykorzystuję go do bombek i pisanek styropianek . Idelanie kryje jego fakturę. Biały ryż fajnie się też sprawdza jako podkład na kielichy np. Zrób fotkę z tym ryżem z nadrukiem . Zobaczymy co tam jest Smile.


RE: Na początek - Zuza - 04-18-2015

Tym razem miseczka górą Smile Chociaż wolałabym bez faktury...

Na tym białym miałeś chyba ubytek (po prawej)... Następnym razem zaklej szpachlówką, wyszlifuj i pomaluj - jak dokładnie zrobisz, to śladu nie będzie Smile


RE: Na początek - Virgo_777 - 04-18-2015

Faktura jest całkiem fajna. Prawda, że nie do każdej pracy pasuje, ale jak dla mnie, tu jest w porządku.
Pozabierane, bo fajne prace.


RE: Na początek - cavi - 04-19-2015

A ja się przyłączam do fanklubu białej tacki Smile


RE: Na początek - FutrzaQ - 04-19-2015

Dzięki za komentarze! Co do tych wszystkich zaległych prac, które pokazuje jesteśmy na etapie luty/marzec więc wszystko już jest powiedzmy stosunkowo nowe Big Grin mam teraz dla was jeszcze kilka rzeczy, potem pokaże jakie zrobiłem jajka na Wielkanoc i to będzie tyle.
Co do tacki z poprzedniego posta, ozdobiłem ją przy brzegach ale efekt końcowy mnie nie powalił, już nie chciałem skrobać i zmywać (nie mam opóźniacza a ta farba wyjątkowo szybko zasychała), źle nie jest Big Grin
Z kolejnych prac to niebieski pojemnik nie wiem na co. Wygrzebany w rupieciach (jak wszystko u mnie) nie mam pojęcia do czego służył. Podejrzewam go o współpracę z orzechami bo na prawie w całości zerwanej etykiecie było coś właśnie o orzechach po niemiecku Tongue Do czego by nie był zmieniłem mu zastosowanie.    
Ramka - podobna już była tylko z innym wzorem, no i ta ma spękania, wypełnione swoją drogą cieniami do powiek Big Grin    
Szkatułka z chińskiego, tym razem w konwalie    
I pierwsze przedwielkanocne jajko, wykonane na prawdziwej skorupce więc podwójnie dumnym, spękania wypełnione oczywiście cieniem do powiek bo na porporine mnie nie stać Big Grin    
Wiolka42 wrzucam zdjęcia ryżowca tak jak mówiłaś ale z góry przepraszam za jakość [Obrazek: f41abbc699f13144m.jpg] [Obrazek: ee9b9720fb55cc4cm.jpg]


RE: Na początek - Virgo_777 - 04-20-2015

Pojemniczek poorzechowy w moich kolorach (no rant...Wink) Zabieram!