Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Na początek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Na początek (/showthread.php?tid=1854)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Na początek - DecouDream - 04-14-2015

Fajne prace, jeśli lubisz taką fakturę to ją miej i dalej rób. Ważne, byś świadomie wybierał. Podoba mi się i serwetnik z kogucikami i różane tworki. Ładnie je zrobiłeś Smile


RE: Na początek - wiolka42 - 04-14-2015

Justynka oddawaj ramkę Wink.


RE: Na początek - Virgo_777 - 04-14-2015

Nie, nic z tego Wiola Smile


RE: Na początek - wiolka42 - 04-14-2015

To okrągłe to deska do krojenia Smile.


RE: Na początek - FutrzaQ - 04-15-2015

Cieszę się, że koguty się podobają, w sumie to więcej w nich tego co domalowałem niż samego dekupażu Big Grin
To duże, okrągłe to deska do krojenia tylko sfotografowana płasko z góry więc może mylić.
Dziękuję za miłe słowa Big Grin
Za oknem wiosna a u mnie w temacie dalej choinka nie rozebrana... Kupiłem na Boże Narodzenie na allegro z 10 chyba takich płaskich drewnianych bombek-zawieszek. Przeliczyłem się jednak trochę bo gdy robię "hurtowo" kilka takich samych przedmiotów to zauważyłem, że fajne to są przeważnie pierwsze 3. No ale jak zrobiłem to wyrzucić przecież szkoda a z tyłu choinki może zawsze wisieć, prawda? Big Grin a i bombka styropianowa jako bonus Smile
                   


RE: Na początek - Zuza - 04-15-2015

O! Niebieska i czarna wyglądają, jakbyś własnoręczne wycinanki nakleił Smile Super!


RE: Na początek - DecouDream - 04-15-2015

Zabieram Ci pierwszą i w nogi. Wszak biegam szybko Big Grin


RE: Na początek - Virgo_777 - 04-15-2015

A druga i trzecia zawieszka ... ? Za Zuzkiem zapytam..


RE: Na początek - malgana - 04-15-2015

To ja tę print room'ową i zmykam za DD, a też mam zryw (choć na tym się kończy) Wink


RE: Na początek - FutrzaQ - 04-17-2015

Zuza gdzie ja bym sam takie zrobił, to serwetka wszystko Big Grin Dzięki za komentarze Smile
Jako, że wczoraj była moja urodzinowa mini impreza a znajomych mam kreatywnych mam do was pytanie odnośnie papieru ryżowego bo dostałem dwa arkusze Big Grin Jeden jest biały więc wzór wydrę jak serwetkę ale naklejać go tylko na białe tło czy można na każde jasne a on się wtopi? Wiecie, jak miałem białą serwetkę a tło np. kremowe albo jakaś jasna kawa z mlekiem to serwetka się wtapiała i w ogóle nie było widać jej białych elementów, ryżowiec wydaję się dość gruby więc nie wiem czy ta farba od spodu tak dobrze przebije?
Drugi arkusz mam wielkości A4 ale ten wzór na nim jest jakby "kompletny" tzn nie ma sensu go dzielić na drobne fragmenty bo tam wszystko stanowi całość, on jest jakby do naklejenia właśnie w całości na jakąś sporą rzecz. Zastanawiam się jakby kupić podobrazie i go tak nakleić? Podpatrzyłem na forum w wątku Ginger i się zastanawiam... Do tego jakąś ramę z przetarciami bym chciał Big Grin
W końcu też mam jakieś porządne pędzelki większe, mniejsze te takie fajne syntetyczne rude Big Grin
Kontynuując pokazywanie wam mojej radosnej twórczości poniżej miska, tacka i zawieszka.