Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Na początek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Na początek (/showthread.php?tid=1854)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Na początek - martag90 - 04-12-2015

a te targi staroci są tylko w niedziele?


RE: Na początek - FutrzaQ - 04-12-2015

Ja wiem tylko o tym, który jest w niedzielę o innych dniach mi nie wiadomo ale nie jestem z Opola więc w pełni nie orientuję się czy gdzieś indziej czegoś jeszcze nie ma. Takie coś raczej też nie ma reklamy więc i tak dowiedziałem się o tym pocztą pantoflową. Jarmark na dniach miasta będzie na pewno większy ale tam też i wybór nieco inny chyba. W zeszłym roku nie kupiłem nic bo typowych kartonowych pudeł do grzebania (takie stoiska lubię najbardziej) było mało, na teraz to nawet żadnego sobie nie przypominam. Na tym jarmarku z okazji dnia miasta są takie wiecie bardziej wyszukane rzeczy a ten coniedzielny bazarek to takie typowe targowisko na nierównej ziemi gdzie ludzie stają z tym co mają i chcą się często czegoś po prostu pozbyć. Chociaż trafia się na różnych, ja np. upatrzyłem sobie już dwóch sprzedawców, a raz też zobaczyłem jak jedna babeczka była wielce oburzona, że ktoś chce się targować poniżej 10zł o jakąś jej starą, zakurzoną, szklaną misę. Skwitowała zainteresowanego, że ona tego nie zbiera po śmietnikach i ucięła rozmowę, cóż... Tongue


RE: Na początek - malgana - 04-12-2015

Oj, takie targi uwielbiam Smile W Wawie jest Koło i Olimpia (niedziela), oba na Woli, ale Koło jest drogie i cwaniackie a Olimpijka to raj: wszystkiego pełno i taniocha Smile Jeszcze tylko żebym miała czas tam zaglądać, to było by super. W Płońsku też co niedzielę, na targu jest kącik staroci i można coś za bezcen trafić Smile


RE: Na początek - DecouDream - 04-13-2015

Fajnie oglądać Twoje prace i czytać Cię, widzę prawdziwą pasję oraz radość odkrywania i rozwijania się. Zazdroszczę szalenie skarbów wykopanych na targu! Też uwielbiam takie miejsca. W Krakowie z tym trudno, bo ceny są z kosmosu. Tutaj niektórym w głowie się przewraca. Kiedyś, gdy chciałam przerobić jakiś młynek na kawę z korbką, kupiłam nowy drewniany, który kosztował 34zł, bo stary był za ponad 70zł.
Fajne zawieszki, lubię dodatki pasmanteryjne Smile Czekam jak upiększysz resztę swoich łupów Smile


RE: Na początek - Virgo_777 - 04-13-2015

No łowco, do dzieła ! Smile


RE: Na początek - FutrzaQ - 04-13-2015

Dziękuję za miłe słowa Big Grin To skoro do dzieła to chwalę się dalej tym co już stoi w szafce od dawna więc trochę będą te same błędy, czyli brak wypolerowania i trochę faktura, jednak mimo wszystko chciałem wam pokazać Tongue
Najpierw serwetnik, na początku trochę mi się nie podobał bo miałem wrażenie, że przesadziłem ale jak odstał swoje to nawet mi się spodobał Smile Ogólnie był zrobiony z paskudnej sklejki która była wręcz zalana klejem i ciężko się z nim pracowało.
       
a serwetkę z tymi różami już znacie Smile
       


RE: Na początek - malgana - 04-13-2015

Raz na ludowo!!! Big Grin
Zabieram serwetnik i zmykam Smile Zabrałabym jeszcze ten........ talerzyk? podstawkę? ale nie chcę być pazerna Wink


RE: Na początek - Zuza - 04-13-2015

Świetnie uzupełniłeś te kogutki na serwetniku. Smile


RE: Na początek - Virgo_777 - 04-14-2015

No i fajnie Smile Serwetnik ładnie się wypełnił tymi szlaczkami. Faktura z farby jest, ale równomierna. Jak dla mnie może być. Ramka została to moja!


RE: Na początek - cavi - 04-14-2015

Wszystkie mi się podobają, ale najbardziej serwetnik, bardzo ciekawe te malowane ozdoby. Pasują do kogutów Smile