Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Na początek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Na początek (/showthread.php?tid=1854)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Na początek - DecouDream - 04-10-2015

Już to gdzieś ostatnio pisałam, choć hmmm.. nie pamiętam gdzie.
Generalnie nie kupuję drewienek z zapięciami, a zawiasy - po pomalowaniu farbą a przed lakierowaniem - przecieram wilgotnym patyczkiem kosmetycznym. Do skutku aż będą czyste.


RE: Na początek - FutrzaQ - 04-11-2015

O widzicie! Zapomniałem o dobrodziejstwie patyczków kosmetycznych Smile Zawiasy są zawsze problematyczne mam fajne duże pudełko w domu, to z prawej strony, największe     niestety zawiasów nie da się rozmontować bo są jakoś dziwnie zbijane gwoździami. Zacząłem malować to pudełko, już koncepcja na lawendę jest, pasmanteria kupiona ale jak doszedłem do zawiasów to wylądowało w szafce i czeka aż będę miał więcej cierpliwości Big Grin
Na Boże Narodzenie, na choinkę, zrobiłem jeszcze takie zawieszki Smile
           
A i bombka ale wiem widać szwy ;s
   


RE: Na początek - Virgo_777 - 04-11-2015

A nie da się tych gwoździków "wydłubać" ?
Zawieszki fajne. Dwustronne są? Szew na bombce, na przyszłość, zeszlifuj przed ozdabianiem Smile


RE: Na początek - Zuza - 04-11-2015

Virgo_777 napisał(a):Szew na bombce, na przyszłość, zeszlifuj przed ozdabianiem Smile

W ogóle prawie wszystko dobrze przeszlifować przed pracą...

Fajne te zawieszki Smile A najfajniejsza ta folkowa Smile


RE: Na początek - cavi - 04-11-2015

Zawieszki mi się podobają Smile
A styropian mozna jeszcze po przeszlifowaniu potraktować szpachlówką fluggera, a potem pogłaskać mokrymi rękami na gładko, jak wyschnie znowu troszkę papierem ściernym, wtedy prawie nie widać, że to styropian Wink


RE: Na początek - malgana - 04-12-2015

CHciałam i ja "się pomądrzyć" ale już o szlifowaniu dziewczyny napisały.
Ja ostatnio mam fazę na folk, zatem i mnie się ta właśnie zawieszka podoba najbardziej. Nikt nie zabrał, to ja łapię i zmykam Wink


RE: Na początek - abask - 04-12-2015

Do tych wszystkich komentarzy dopiszę, że mnie sie bardzo spodobał pomysł na pierwszą zawieszkę z dodatkiem ozdobnej tasiemki Wink
I rzeczywiście, poczynasz sobie całkiem dobrze i tak trzymaj Wink


RE: Na początek - wiolka42 - 04-12-2015

Ależ masz przedmiotów do ozdabiania Smile. fajnie. Z zawieszek naj dla mnie pierwsza z dzwoneczkami . Fajnie wygląda z tą koronką.


RE: Na początek - FutrzaQ - 04-12-2015

Z tych przedmiotów z obrazka powyżej już trochę porobiłem bo to zdjęcie z wakacji jakoś. W ogóle ja sobie tak wrzucam radośnie co mam gotowe i część z tych rzeczy "z wczoraj" to nie jest, mam nadzieje, że to nie przeszkadza Big Grin a chce wam pokazać wszystko bo bardzo lubię waszą konstruktywną krytykę jak coś nie tak Big Grin
Dziękuje za miłe słowa o zawieszkach, po skończeniu nawet ja sam zbytnio na nie nie marudziłem, co robię zawsze, bo tu mi się coś zagnie a tam zawinie...
Byłem dzisiaj na targu rupieci, w Opolu co niedziela jest uwielbiam tam chodzić, w dodatku na dniach miasta będzie typowy jarmark staroci już się doczekać nie mogę Big Grin Kupiłem dzisiaj takie "śmieci" po 1-2zł i będę przerabiał tylko wcześniej muszę do mojego kartonu z serwetkami zerknąć bo koncepcji nie mam.
   
Szkła tez dużo widziałem, pucharki, kielichy tego typu rzeczy też między 1 a 3zł, jak się przekonam do szklanego to kupię coś na próbę Big Grin


RE: Na początek - wiolka42 - 04-12-2015

zazdroszczę Ci tego targu staroci . Kurcze kielichy pucharki to coś wymarzone dla mnie Wink. Kupuj i pokazuj.