Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Na początek - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Na początek (/showthread.php?tid=1854)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Na początek - wiolka42 - 04-23-2015

Zabrały folkowe - i dobrze Smile. Ja sobie pozwolę te kwiatowe . Wolę takie motywy. Widzę że i kraczka na nich strzeliłeś.


RE: Na początek - FutrzaQ - 04-23-2015

Dziękuję, z zamianą jaj to faktycznie interes życia Big Grin
Na wszystkich strzeliłem kraka a i owszem Big Grin
Tak jak pisałem wcześniej teraz jajek rzut drugi:
                   


RE: Na początek - Virgo_777 - 04-23-2015

FutrzaQ, a jakiego kraka używałeś?
Różyczkowe jajko ciekawie wygląda. Takie stare... Na niebieskim dziwny ten krak (jak to kraki bywają).


RE: Na początek - wiolka42 - 04-23-2015

No i fajne jajucha Smile. To jedno czy dwu składnikowy ?


RE: Na początek - Merilon - 04-23-2015

Wszystkie jajeczka fajne, mi najbardziej podoba się to z różyczkami Smile mniemam że to jednoskładnikowy krak, bo mi wychodzą takie same spękania Big Grin


RE: Na początek - FutrzaQ - 04-24-2015

Dzięki Smile Spękania to ten sam preparat co wspominałem wcześniej, dwuskładnikowy z Pentartu, classic crackle varnish Smile


RE: Na początek - FutrzaQ - 08-20-2015

Moderator mnie zabije i na banicje skaże za post pod postem ale jak tu inaczej wątek odświeżyć jak się człowiek chwalić chce? Big Grin
Po pierwsze wiem, że wieki mnie nie było, wybaczcie, ja tak będę wracał bo "w internetach" mało się udzielam, ale wierny wam jestem muzy moje Big Grin
Siedzę w domu wiec możliwości i chęci do decu więcej aczkolwiek dość wolno mi to idzie. Przez większość sierpnia były upały takie, że farba na pędzelku zasychała - nic mi się nie chciało... Teraz się ochłodziło od razu człowiek odetchnął Tongue
Na tapetę wrzucam wam wazonik (z kwietnia)
       

Bożonarodzeniowe dzwoneczki z... lipca, zalegały w szufladzie i musiałem coś z nimi zrobić.
   

I coś przypuszczam pod świeczkę. Nie wiem jakie ten przedmiot miał pierwotne zastosowanie bo w "śmieciach" na bazarku wygrzebałem, domyślać się tylko mogę Smile Wyszło dość "biednie", ale jak dałem spękania to wyglądało jeszcze gorzej więc musiałem zmyć ;s
       

Oglądajcie, komentujcie będzie mi miło Smile Mam jeszcze kilka rzeczy do pokazania ale to jak będziecie chciały, bo wyjdzie, że pojawiam się znienacka i nachalny jestem haha Big Grin


RE: Na początek - abask - 08-20-2015

Witaj po przerwie Wink)

Fajne te Twoje prace. Na wazoniku widzę maczki do góry nogami ale wcale mi to nie przeszkadza Wink

Dzwonki mają świetną fakturkę po spękaniach i bardzo mi się podobają.

To co jest na świeczki w rzeczywistości do tego służy. Wyglądają bardzo fajnie Wink

Przy wszystkich pracach zabrakło mi troszkę szlifu ( chyba, że taka chropowata fakturka była zamierzona, Ja czasami też taką zostawiam

Ogólnie to wszystko mi sie podoba Wink)


RE: Na początek - arttmake - 08-21-2015

Fajne to na świeczki kolorki mi się podobają. Dzwoneczki te spękania mają fajne takie gruuube a i wazonik z kwietnia ciekawy. Ogólnie jestem na TAKWink


RE: Na początek - wiolka42 - 08-21-2015

Mnie urzekły dzwoneczki Smile.