Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decoupage na mój sposób - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decoupage na mój sposób (/showthread.php?tid=1817)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Decoupage na mój sposób - wiolka42 - 04-06-2014

Ja też sie wybieram Smile chociażby po to żeby zobaczyć Hani pisanki Wink.


RE: Decoupage na mój sposób - mirandatb - 04-06-2014

Dobrze wiedzieć że koleżanki będą prezentowały swoje rękodzieło. Chętnie pooglądam :-)


RE: Decoupage na mój sposób - Erato - 04-06-2014

(04-03-2014, 11:00 AM)vika napisał(a): Jestem na tak dla pudelka nr 1. Smile
no i wreszcie ktoś zdekupażował psa Tongue


RE: Decoupage na mój sposób - apawlaczka - 04-06-2014

obejrzałam to co nam tu zaprezentowałaś i powiem szczerze, że bardzo mi się podoba dosłownie wszystko. Pojemniczek na pieczywo - skromny i elegancki, paseczki pięknie wyglądają, pozostałe pracki fajnie skomponowane i wykonane. Bravissimo


RE: Decoupage na mój sposób - mirandatb - 04-06-2014

Dziękuję. Staram się by mnie samej się podobało.
U Ciebie zachwycić można się wszystkim ale ten pojemnik na przydasie przeniknął w sferę moich marzeń. Motyw z dziewczynką i kurkami prześliczny. Jestem ciekawa czy to papier cz też obrazek wyszperany gdzieś z sieci?


RE: Decoupage na mój sposób - apawlaczka - 04-06-2014

ooo zaglądałaś do mnie :-) miło mi :-) a motyw z netu, wrzucałam go już do wątku z obrazkami, musisz tam pogrzebać to go znajdziesz. transferowałam na lakier fluggera i podmalowałam akrylami.


RE: Decoupage na mój sposób - mirandatb - 04-06-2014

...Będę dalej cieszyć oczy bo ideału powielić się nie da.


RE: Decoupage na mój sposób - Ginger - 04-07-2014

Przepiękne prace.Podobają mi się wszystkie.Zarówno z kompozycji jak i wykonania.


RE: Decoupage na mój sposób - mirandatb - 04-15-2014

Przed weekendem postanowiłam zrobić porządek w szafie z ubraniami do której wszystko w ostatnim czasie trafiało. Miałam wielki plan pozbyć się rzeczy które przestały być noszone. W męskiej części która pękała w szwach nic zbędnego nie znalazłam więc przeszłam do przerzedzania swoich skromnych zasobów. Część ubrań wylądowała w worku a na wyjściu licząca niewiele damskich ciuszków szafa opustoszała... Uświadomiłam sobie że do życia wystarczają mi 3 pary legginsów i 4 ciepłe swetry. O nie! Pustej szafy być nie może. Musiałam popełnić choć dwa prościutkie wieszaki (lubię liczby parzyste) na których zawisną nowe nabytki. Znając siebie podeszwy butów zedrę nim znajdę bluzkę w której się zakocham i przywlekę do domu ale... najprzyjemniejszy decou-krok na paczątek zrobiony.


RE: Decoupage na mój sposób - Merilon - 04-15-2014

Śliczne te wieszaczki ! takie "moje" Smile będą pięknie wypełniać pustkę w Twojej szafie, zanim ją zapełnisz równie pięknymi bluzkami Wink