Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z sankami - str.116 - DecuPUG - 12-06-2014

Przepiękna!!!!!! Też mam taki szablonik śnieżek, z empiku Tongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z sankami - str.116 - DecouDream - 12-07-2014

Kochane, dziękuję Wam za odwiedziny i miłe komentarze :*
Niech pastele cieszą oko Małgosi Smile

(12-06-2014, 10:49 PM)DecuPUG napisał(a): Przepiękna!!!!!! Też mam taki szablonik śnieżek, z empiku Tongue
A ja w tuluz'ie nabyłam (jak tysiąc innych przydasi Big Grin)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z sankami - str.116 - DecouDream - 12-07-2014

Zahaczając jeszcze o nasz mikołajkowy weekend, pokazuję Wam mój prezent dla Hani naszej czyli Abask. Chciałam zrobić coś innego niż zawsze. Nazajutrz po otrzymaniu wiadomości o mojej Wylosowance, zobaczyłam w sklepie metalowy dzbanek i od razu wiedziałam, że będzie on dla Hani i na pewno nie będzie w fiolecie choć z przeznaczeniem na lawendę Big Grin
Najpierw go wygąbczyłam podkładem, pomalowałam na biało, potem ozdobiłam górę, dół i rączkę decoupage'owo (by nie dostać rózgi od Matki Organizatorki), a następnie wzięłam się za zaROMBiste miejce "pomiędzy": pomalowałam na niebiesko, przetarłam stearyną, znów białym akrylem, następnie poszedł w ruch papier ścierny, patyna, kropki i lakier matowy.
Czegoś mi jeszcze brakowało, więc dorobiłam serduszka do szarego sznurka.
Gdyby tego było mało, dodałam dedykację Heart

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dzbanek dla Hani - str.117 - Pasada - 12-07-2014

Pięknie wyszedł Ci ten dzbanuszek ;o))))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dzbanek dla Hani - str.117 - wiolka42 - 12-07-2014

Kwiatuszki na rączce i dolnym pasku malowane czy wydzierane i przyklejane? Dedykacja to transfer? Praca bardzo mi się podoba Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dzbanek dla Hani - str.117 - apawlaczka - 12-07-2014

DZbanuszek przeuroczy!!!!Pięknie wykonany, super połączenie kolorów, bardzo mi się podoba!!!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dzbanek dla Hani - str.117 - abask - 12-07-2014

No i co? Zazdrościcie mi pewnie Wink))

A tak na serio Wink Piękny ten dzbanek i wraz z lawendą stoi na honorowym miejscu, na widoku aby wszyscy go widzieli Wink)) Zastanawiam się czy go nie stawiać do góry nogami ( żeby wszyscy widzieli, że on specjalnie dla mnie był poczyniony i nawet Oli go zabrać nie może) Wink
Jeszcze raz pięknie dziękuję Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dzbanek dla Hani - str.117 - abask - 12-07-2014

Wy nie znacie a ja znam i nawet mam tadadadam Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dzbanek dla Hani - str.117 - wiolka42 - 12-07-2014

Hania czyżbyś go postawiła na oknie tym od ulicy Wink.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Dzbanek dla Hani - str.117 - DecouDream - 12-07-2014

(12-07-2014, 10:40 PM)wiolka42 napisał(a): Kwiatuszki na rączce i dolnym pasku malowane czy wydzierane i przyklejane? Dedykacja to transfer? Praca bardzo mi się podoba Smile.
Wiolu, wszystkie kwiatuszki wydzierane z białej serwetki, a dedykacja to transfer + ozdoba reliefowa z inką gold.

(12-07-2014, 10:54 PM)abask napisał(a): No i co? Zazdrościcie mi pewnie Wink))

A tak na serio Wink Piękny ten dzbanek i wraz z lawendą stoi na honorowym miejscu, na widoku aby wszyscy go widzieli Wink)) Zastanawiam się czy go nie stawiać do góry nogami ( żeby wszyscy widzieli, że on specjalnie dla mnie był poczyniony i nawet Oli go zabrać nie może) Wink
Jeszcze raz pięknie dziękuję
Haniu, tak się cieszę, że Ci się podoba Heart Podskakuję z radości! Hug

(12-07-2014, 10:56 PM)Ataner napisał(a): Wiesz co Ci powiem DD? Grzeczna dziewczynka z CiebieBig Grin Zrobiłaś dekupaż!
Bardzo ładny dzbaneczek. Nie widziałam jeszcze takiego, co by miał te romby od razu.
Angel
Znalazłam go w sklepie "Misz Masz" Naughty Też wcześniej takiego nie widziałam. Postanowiłam wykorzystać te romby i podkreślić ich kształt. Fajnie, że się Wam spodobały :*