Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
z_agatkowy początek, herbaciarka s.24 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: z_agatkowy początek, herbaciarka s.24 (/showthread.php?tid=1695)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: z_agatkowy początek,pudło na cd, s. 9 - z_agatka - 01-22-2014

Dawno nic nie zamieszczałam, ale cały czas robię. Tutaj dwie herbaciarki. Miały być w tonacji beżowo-brązowej i mogły być postarzone. Wyszło mi coś takiego. Wiem że na tej jednej ten dekor z przodu nie pasuje, a w drugiej kiepsko mi się wkleiła serwetka w środku.
                   


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - Joanka215 - 01-22-2014

Piękne reliefy. Ta druga herbaciarka bardzo mi się podoba Smile


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - wiolka42 - 01-22-2014

Dla mnie zdecydowanie pierwsza . Powtórzę za Mery. Po co ten biały motyw? Zasłonił taki piękny obrazek . Ojejku jejku Wink. Według mnie te decorki fajnie wyglądają - nadają smaczku Smile.


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - z_agatka - 01-22-2014

Ale ta serwetka była z tym białym motywem, ja tu nic nie kombinowałam Smile. Żeby jakoś to połączyć dałam w środku taką szeroką koronkę. Mnie się wydaje że jak przybiłam ten uchwyt, który jest dość ozdobny to z tym reliefem na przodzie to jakos dużo się tego zrobiło. Ale już nie chciałam nic zmieniać. A ta serwetka na drugim pudełku fajna, każda ćwiartka jest inna, można sobie fajnie pokombinować. Jeszcze żeby mi wychodziło wklejanie takich dużych powierzchni. Na wierzchu to żelazkiem, ale w środku ciężko mi szło, bo jeszcze są brzegi wieczka i tam ciężko mi się kleiło. Jak Wy sobie z tym radzicie?


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - abask - 01-23-2014

Mnie się podobają obie. Może rzeczywiście ten biały motyw troszkę zasłonił filiżankę ale np boki pudełka cudne Wink


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - parviflora - 01-23-2014

Świetne herbaciary! Moja stoi i czeka na ozdobienie...


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - Virgo_777 - 01-23-2014

Super herbaciarki. Druga bardziej mi sie podoba. Może dlatego, że jaśniejsza...? nie wiem. Może ten imbryczek...?


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - Podróżniczka - 01-23-2014

Dla mnie też zdecydowanie druga.


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - Shanna - 01-23-2014

Mnie sie podoba druga.
Na pierwszej filizanka wyglada super, piekna jest, ale to biale mi tak absolutnie nie pasuje bo od razu rzuca sie w oczy.
Bardzo ladne dekorki dalas na bokach.


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - z_agatka - 01-23-2014

A z tą pierwszą herbaciarką gdzie jest ten biały pasek na serwetce to miałam taki pomysł żeby znaleźć podobną koronkę i dać na przodzie i tyle pudełka. Ale okazało się że nie ma takich koronek, nawet podobnych u mnie w pasmanterii. A poza tym drogie są jak nie wiem co... Macie jakiś sprawdzony internetowy gdzie jest spory wybór koronek?