Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
z_agatkowy początek, herbaciarka s.24 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: z_agatkowy początek, herbaciarka s.24 (/showthread.php?tid=1695)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: z_agatkowy początek, pudełko s.6 - AniaK - 12-21-2013

Ja także przychylam się do tego, że pudełko jest super. Sama męczyłam ostatnio sowi motyw Smile ta serwetka bardzo mi się podoba. Wszystko idealnie skomponowane.


RE: z_agatkowy początek, pudełko s.6 - craftingbydominique - 12-21-2013

Cudne sa sowie motywy, takie z przymruzeniem oka, no przeslodkie. Mam na tapecie jedno, z sowia rodzina.. Smile Ale Twoje zdecydowanie radosniejsze jest, ta owalna ramka dodaje tego czegos, Mery pisze, ze z pazurem. Wlasnie! A kombinowalas wszystkie elementy kolazowo, czy to taka calosc juz byla?


RE: z_agatkowy początek, pudełko s.6 - z_agatka - 12-21-2013

No całość taka była. Uznałam że takie motywy są fajne dla młodzieży Wink. A miałam ostatnio prośby o pudełka dla 12-letnich dziewczynek, to przecież nie zrobię pudełka z hello kitty Wink.

Miałam zrobić szkatułkę dla 50-letniej skromnej kobiety. No i nic więcej nie wiedziałam. Myślałam i myślałam, ale miałam "aż" 3 dni, to musiałam szybko myśleć. I wyszło mi coś takiego.
                   


RE: z_agatkowy początek, szkatułka s.7 - wiolka42 - 12-21-2013

Ma swój smaczek Smile . Te reliefy są naklejane?


RE: z_agatkowy początek, szkatułka s.7 - jomajka12 - 12-21-2013

Piękna kompozycyjnie praca. Kolory harmonizują ze sobą, reliefy dodają smaku, Niby skromnie a bogato, niby bogato a delikatnie. Myślę,że taka rzecz spodoba się nie tylko 50-cio letniej skromnej pani. Mnie w każdym bądź razie bardo się podoba.


RE: z_agatkowy początek, szkatułka s.7 - apawlaczka - 12-21-2013

Bardzo smaczny shabby. Całość ładnie skomponowana, nawet różowa koroneczka mi tu pasuje. I te dekory, świetne są. Gdzie kupowałaś dekory????


RE: z_agatkowy początek, szkatułka s.7 - z_agatka - 12-21-2013

Dzięki dziewczyny. Początkowo miał być inny motyw na górze, ale jak pomalowałam w te szarości to już mi nie pasowało i zmieniałam koncepcję Wink. Motyw to serwetka. A dekory są z wycinanki. Ciągle coś tam kupuje, a potem się okazuje, że mam za mało Smile


RE: z_agatkowy początek, szkatułka s.7 - z_agatka - 12-21-2013

Takie same jak z przodu - żebym takie miała... Miałam ostatni. Naprawdę w 3 wieczory trudno zrobić cudo, bo trzeba robić z tego co się ma Wink. Najpierw chciałam reliefy robić, ale stwierdziłam, że za dużo czasu to zajmie. Jak przykładałam te dekory przed przyklejeniem to mi się wydawało, że jest okej. A szkatułkę to kupowałam albo w drewlandii albo drewnianej dolinie. Fajnie zrobiona, nie trzeba było dużo szlifować i szufladka mimo farby i lakieru dalej luźno chodzi.


RE: z_agatkowy początek, szkatułka s.7 - Shanna - 12-22-2013

Szkatuleczka jak sie patrzy.
Motyw piekny. Dekory z boku to w ogole czad.
Brawo.


RE: z_agatkowy początek, szkatułka s.7 - Erato - 12-22-2013

No, wymiotłaś z tą szkatułką! Vintażowo, romantycznie, nie za słodko, brawo. Na pewno się spodoba. Mnie by się spodobała mimo że kompletnie nie w moim stylu Big Grin Świetne wykonanie.