Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
z_agatkowy początek, herbaciarka s.24 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: z_agatkowy początek, herbaciarka s.24 (/showthread.php?tid=1695)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: z_agatkowy początek, nowe s.5 - Erato - 12-02-2013

(12-02-2013, 12:42 AM)z_agatka napisał(a): Generalnie to jest fioletowe, dokładnie takie jak motyw na serwetce Wink, ale monitory pokazują jak chcą. To na bokach jest naklejone. Dekor z wycinanki, pomalowałam w kolorach serwetki. Najpierw nie było tych dekorów, ale bez nich to dziwnie wyglądało. Przód i góra takie kolorowe, a boki takie jakieś jakby z innej bajki. To dołożyłam.
Nie tyle chodzi mi o kolor, tylko o tę przecierkę, ona mi jakoś za słabo "trzyma" ten szalony wzór Smile


RE: z_agatkowy początek, nowe s.5 - z_agatka - 12-02-2013

No wiem wiem, na poczatku napisałam, że przecierka miała być inna Smile. Wyszło jak wyszło, jeszcze dużo czasu upłynie nim stwierdzę, że wszystko dobrze dobrałam, zrobiłam i jest pięknie. Na razie wrzucam tutaj i czytam. Przyjmuję krytkę i rady. Po to wszystko, żeby się rozwijać. A nie siedzieć i patrzeć na swoje prace w samochozachwycie Wink


RE: z_agatkowy początek, nowe s.5 - z_agatka - 12-04-2013

No z tymi przecieranymi bokami to wiem. Ale najpierw malowalam, a potem przyklejałam. Powinnam odwrotnie, ale bałam się, że zaraz coś zepsuję. Dzięki dziewczyny za porady, moja mama i siostra też chcą listowniki, to będę kombinować inaczej.


RE: z_agatkowy początek, nowe s.5 - z_agatka - 12-10-2013

Była chwila przerwy, ale to nie znaczy że nic nie robiłam. O nie, robię 6 rzeczy na raz. Dwie skończyłam, cztery jeszcze w toku. Pierwsza praca to pudełko dla nastolatki. Nastolatki to dla mnie trudny temat, bo na stanie mam tylko 8-latka i za bardzo nie wiedziałam co zrobić.
                   


RE: z_agatkowy początek, nowe s.5 - abask - 12-10-2013

Chyba się dopiszę pod Erato. Ja bym pewnie zamiast przecierki niebieskiej pomalowała te ścianki na biało. Ale to ja a ja lubię biel w pracach Wink)

Pudełko z sową jest świetne Wink) To mi pasuje jak najbardziej Wink))


RE: z_agatkowy początek, pudełko s.6 - Erato - 12-10-2013

Sowa wymiata Big Grin Rewelacyjna, nie mam uwag! I jeszcze ta mała w środku Big Grin Super.


RE: z_agatkowy początek, pudełko s.6 - apawlaczka - 12-10-2013

super to pudełko, bardzo mi się podoba, dobrze, że w środku dałaś inny odcień niebieskiego :-) jestem ciekawą skąd ta grafika na wieku??? papier czy serwetka, czy może wydruk????


RE: z_agatkowy początek, pudełko s.6 - z_agatka - 12-10-2013

Serwetka, jak ją zobaczyłam to kupiłam, ale tylko jedną i pluję sobie w brodę, bo nie pamiętam gdzie kupowałam.


RE: z_agatkowy początek, pudełko s.6 - Kruszyna - 12-11-2013

bardzo mi się podoba pudełko z sową! Swietnie dobrałaś motywy, co wcale nie jest łatwe przy tak kolorowej pracy! Super! Brawo!


RE: z_agatkowy początek, pudełko s.6 - jomajka12 - 12-16-2013

Nie jestem miłośniczką tego typu motywów, ale pudełeczko jest bardzo ładne - bajkowo kolorowe wieczko oraz delikatny spód i wnętrze. Kompozycja na 5.