Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
z_agatkowy początek, herbaciarka s.24 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: z_agatkowy początek, herbaciarka s.24 (/showthread.php?tid=1695)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - Maglia - 03-06-2014

Mi też nie bardzo pasuje relief do tej serwetki, ale wykonanie pierwsza klasa ! Smile I jak cudnie równo wyszły Ci te reliefy


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - z_agatka - 03-06-2014

No tak, sama wiem że coś nie tak. Chociaż na żywo to jakoś nie jest zle. Mam nauczkę że jak nie jestem pewna to jednak lepiej nie robić.
A reliefy tą pastą to prościzna Smile


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - Shanna - 03-06-2014

I gora i boki piekne. Ale u mnie to relief bardziej oko przyciaga. Cudnie wyglada.


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - Ginger - 03-07-2014

Z_agatka każdy artysta wysłuchuje ględzenia krytyków jednym uchem drugim wypuści.Prace są doskonałe i już.jak komuś nie pasuje czy to czy owo to trudno. Nie dogodzi się wszystkim Wink Czasami krytykę trzeba przyjąć do wiadomości aby poprawić coś co nam nie bardzo wyszło a czasami puścić mimo uszu. DD jesteś niesamowita !Jesteś doskonałym informatorem.Ferro ( zjadła bym Ferero ale północ więc nie wyjdę na zakupy). Kolejny produkt na mojej liście do wypróbowania poza inkami i innymi..lista się wydłuża.


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - AlaJ - 03-07-2014

Podoba mi się relief, bardzo. Mam taką serwetkę i też mi się bardzo podoba Wink


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - z_agatka - 03-09-2014

Oj dziewczyny bo to jest tak, że coś się czasem robi i idzie, a czasem nie idzie. I ja nie byłam przekonana co do tych reliefów. W sensie pasowania ich do góry chustecznika. I one tak bardzo źle nie wyglądają ale mogłam coś lepiej pokombinować i sama to wiem. Inna sprawa że na żywo każdy jak widzi reliefy z pasty ferro to się nimi zachwyca i mogą sobie nie pasować, a i tak uważają że całość jest piękna Smile


RE: z_agatkowy początek, pudełko z baletnicą s.23 - z_agatka - 01-14-2015

Cześć dziewczyny,
dawno mnie nie było. Miałam długą przerwę, ale wróciłam do pracy. Trochę narobiłam rzeczy na święta. Nie ze wszystkich jestem zadowolona. Bo były dla kogoś. To jedna z takich prac, którą mogłam zrobić jak chciałam. Informacja była, że to dla nastolatki. To pojechała na różowo, potem podrapałam, pomazałam i takie wyszło.
                   


RE: z_agatkowy początek, pudełko z baletnicą s.23 - Vika - 01-14-2015

Bardzo mi się podoba dół, fajny pudrowy róż, fajne przecierki, super.
Góra podoba mi się mniej, coś mi nie gra z kompozycją, trochę kolorystyka też nie bardzo, ale nie jest źle Smile...


RE: z_agatkowy początek, pudełko z baletnicą s.23 - z_agatka - 01-14-2015

A na zdjęciu mi wyszło mocno żółte, ale takie nie było. Bardziej to było w szarościach, tak to jest jak się robi zdjęcia lampą po ciemku. W domu też opinie były różne.


RE: z_agatkowy początek, pudełko z baletnicą s.23 - abask - 01-14-2015

Podpiszę się pod tym, co napisała Vika ale ogólnie nawet mi sie to pudełko podoba Wink