Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
z_agatkowy początek, herbaciarka s.24 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: z_agatkowy początek, herbaciarka s.24 (/showthread.php?tid=1695)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - Erato - 03-03-2014

Mnie tez się bardzo podoba - może nie jestem akurat zachwycona samym motywem z serwetki, ale kompozycja, kolory, relief bardzo dobre. Pasta rzeczywiście bardzo efektowna i jak dokładnie i czysto zrobiony relief!


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - abask - 03-03-2014

Cudny ten chustecznik. Smaczku dodają mu piękne reliefy Wink)


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - Vika - 03-03-2014

No a ja, qundulencja, mam mieszane uczucia...
Podoba mi się dół z reliefem, góra też, ale nie bardzo mogę sobie jedno z drugim zgrać... znaczy podoba mi się osobno, ale razem to nie tak do końca...
Mam wrażenie, że za dużo dołu do góry, albo zbyt obfita góra do dołu...


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - Merilon - 03-03-2014

Pięknie ci te reliefy wyszły, szacun Smile


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - z_agatka - 03-03-2014

Grarut to na wierzchu to inka jest, tylko jakoś tak ciemno wyszło na zdjęciu. Wieczko ma tak zaznaczony brzego na świecąco. Ale to nie jest tak intensywne w realu.
A jeżeli chodzi o chustecznik to długo męczyłam się z tym co dać na boku przy tej serwetce. Tam jest biała róża więc uznałam że to nie będzie się tak gryzło. Ale może macie rację, bo ja sama długo się zastanawiałam czy tak będzie okej. A potem zrobiłam i przepadło Wink. Pasty kupiłam w sklepie plastycznie.pl. Twarde są, nie lakierowałam ich już.


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - DecouDream - 03-03-2014

Też mam ferro (ciemny brąz) i również go sobie chwalę. Piękne reliefy. Serwetkę znam i lubię. Na żelazko kleiłaś?


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - Virgo_777 - 03-03-2014

Gratulacje za relief. Ładnie, czysto i dokładnie, a i kolorek super do kolorystyki motywu.


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - Ginger - 03-04-2014

Chustecznik fajny przypomina mi jedno moje pudełko.Ta pasta daje taki efekt wymiaru jak w przypadku puchnących farb? Szablon nie jest płaski.Nie znam tych past.


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - gofira - 03-04-2014

jak lakier za swiecący to zawsze można go szlifnąć i po krzyku
a praca fajna i szablon ładny


RE: z_agatkowy początek, chustecznik z reliefem s.20 - DecouDream - 03-04-2014

(03-04-2014, 04:23 AM)Ginger napisał(a): Szablon nie jest płaski.Nie znam tych past.

Ferro można nakładać na szablon jak pastę lub rozrzedzić wodą, uzyskamy wtedy przezroczystą "farbę". Co najważniejsze, ferro ma efekt błyszczenia dzięki drobinkom, które gęsto w nim siedzą.
ferro