Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
z_agatkowy początek, herbaciarka s.24 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: z_agatkowy początek, herbaciarka s.24 (/showthread.php?tid=1695)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - Erato - 01-23-2014

Co nie pasuje, jak wszystko pasuje? Dla mnie ta pierwsza z białym wzorem jest świetna! I właśnie mi się ten wzór podoba, myślałam, że go zrobiłaś przez szablon, a on gotowy Smile Tak czy inaczej super, dekory mi pasują, może trochę mniej koronka w środku, ale całość bardzo. Druga też świetna, jeśli kto lubi takie shabby-obdrapańce Big Grin Bardzo dobra robota.


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - z_agatka - 01-23-2014

Dzięki dziewczyny. No właśnie tak to jest. Mój mąż twierdził że ta pierwsza piękna. Moje dziecko, że ta druga. Jeszcze zrobiłam chusteczniki, potem zdjęcia wrzucę, ale tam to musiałam pokombinować bo flugger mi popękał. Pierwszy raz mi się to zdarzyło, powcierałam bitum i inne złote patyny i udawałam że tak miało być, bo musiałam już oddać te prace, ale wściekłam się strasznie.


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - Merilon - 01-23-2014

Obie herbaciarki przepiękne, ale ja bym wybrała zdecydowanie tą pierwszą !


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - DecouDream - 01-23-2014

Jesteś Królową Szkatułek. Piękne, zwłaszcza te z przecierkami, postarzane.


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - Maglia - 01-24-2014

Śliczne herbaciarki, szczególnie ta pierwsza mi się podoba Smile


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - jomajka12 - 01-24-2014

Mnie podobają się obie (gdyby tylko nie ten biały "relief" - producenci serwetek wyręczają nas jak mogą). Ładnie postarzone, ciekawe zapięcia, aż proszą o przechowywanie w nich dobrej, aromatycznej herbatki.


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - craftingbydominique - 01-24-2014

Dekory prima sort, nie bardzo tylko gruby szablon na gorze, za ciezki i nie z tej bajki troche. Natomiast druga idealnie skomponowana, a przecierki braz-krem - miod!


RE: z_agatkowy początek, herbaciarki, s. 11 - z_agatka - 02-07-2014

Zrobiłam poprzecierany listownik, który za bardzo pociapałam patyną i pudło, które jest polakierowane półmatem. Wydawało mi się, że jednak półmat powinien być mniej błyszczący. Ale ja się cały czas uczę... No i zrobiłam pierwszy w życiu krak dwuskładnikowy. Pudełko dostałam od koleżanki - było z takiej cieniutkiej sklejki czy cuś, jak zaczęłam to bejcować to mi się odkształciło, rozmiękło i ogólna masakra. Więc wykorzystałam do nauki.
                   


RE: z_agatkowy początek, listownik, pudło s.14 - z_agatka - 02-07-2014

Pudełko z krakiem się już nie zmieściło to daję tutaj.
       


RE: z_agatkowy początek, listownik, pudło s.14 - DecouDream - 02-07-2014

Oli to od razu zabiera fajne rzeczy... Świetnie Ci wyszedł listownik, przecierki super. A na pudełkach fajne wzory i aplikacje - papier decou?

Brawa za spękania!