Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
tu masz mój decoupage :) - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: tu masz mój decoupage :) (/showthread.php?tid=1421)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: tu masz mój decoupage :) - craftingbydominique - 01-26-2013

Obrazek z napisem swietny, podobaja mi sie takie 'dzikie', ekspresjonistyczne przecierki, niby widac poszczegolne pociagniecia, kolory nie przechodza jedne w drugie plynnie, ale to plus akurat tutaj, dzieki temu ta lawenda zyje, jakby wiatr ja kolysal, dynamicznie sie robi, a nie 'wlosko-slodko-klasycznie'.

Ludowe motywy sa przepiekne, ale ja bym pociachala kwiatki, z nich mniejsze motywy wyciela i taka rameczke gdzies, dolem moze, dala, to by nadalo pracy spojnosci, zwiazalo by calosc. a wtedy hulaj dusza... na ukos, w poprzek, itd az na sam wierz mogyby motywy leciec.

Ale czystosc i same motywy - bomba (aha, no plus te kanty troche bym starla, zeby drzazg nie bylo widac)
to tyle, sorka za czepianie sie, w dobrej wierze pisze Smile


RE: tu masz mój decoupage :) - Karolci - 01-26-2013

ależ czepiaj się czepiaj, wtedy przynajmniej wiem na co uwagę zwracać Smile


RE: tu masz mój decoupage :) - anika - 01-26-2013

A ja zwracam uwagę,że obrazki ciekawie się prezentują. Rzeczywiście, w świetle dziennym kolory wyglądają zupełnie inaczej. Dla mnie ok.Smile


RE: tu masz mój decoupage :) - kachifoo - 01-27-2013

Faktycznie w drugim to pole lawendy wydaje mi się trochę z innej bajki... ale na uwagę zasługuje ciekawy styl cieniowania tła- super efekt!


RE: tu masz mój decoupage :) - gofira - 01-28-2013

o lawenda - niesmiertelny wzor decu Tongue
podoba mnie się ten peirwszy a ten drugi cóż na dole jakoś taki łysy ten kwiatek i w rogu na górze mnei to nei pasuje ale to moje takie łodczucie


RE: tu masz mój decoupage :) - Karolci - 01-29-2013

teraz przedstawiam Wam moje dwie pierwsze zakładki
heh jak na razie jedyne gotowe, reszta czeka na wenę..

PS. ale z takimi zakładkami to żadna filozofia, przynajmniej z tymi przeze mnie zrobionymi
grunt to dobrze nakleić serwetkę by się nie pomarszczyła..


RE: tu masz mój decoupage :) - jomajka12 - 01-29-2013

Oglądam Twoje prace i zachwycam się tłem deseczek i obrazków. Czy masz jakieś przygotowanie plastyczne? Ja na razie poza gładkie tło nie wyszłam. Wszelkie próby cieniowań, mazań itp. o kant wiadomo czego rozbić. Lawendowy obrazek z napisem śliczny, motyw przynajmniej dla mnie nie opatrzony więc tym większa przyjemność oglądania.


RE: tu masz mój decoupage :) - Shanna - 01-29-2013

Takie zakladki to robota na chwile. Wystarczy kleic na zelazko i nie masz zmarszczek.
Podobaja mi sie. Sa proste, kolorowe, ciekawe.


RE: tu masz mój decoupage :) - craftingbydominique - 01-29-2013

bardzo wesole, przyjemne dla oka zakladeczki Smile


RE: tu masz mój decoupage :) - martyna20031 - 01-29-2013

Cały ich urok tkwi w prostocie wykonania