Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39 (/showthread.php?tid=1411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: moje "dzieła prawie sztuki" a nóż, widelec.. s. 38 - Zuza - 07-01-2013

Nóż, widelec.... hmmmm... To nie moje klimaty.... ja gotować nie lubię! Sad Tongue


RE: moje "dzieła prawie sztuki" a nóż, widelec.. s. 38 - craftingbydominique - 07-01-2013

super shabby. jaki tusz? jaka firma?


RE: moje "dzieła prawie sztuki" a nóż, widelec.. s. 38 - abfd - 07-01-2013

Shanka - brakuje róży. Mnie by tam pasowała ale nie miałam - wyszły Sad
Zuza, dzięki za komentarz Tongue
Domi, to nie tusz, to farba akrylowa.


RE: moje "dzieła prawie sztuki" a nóż, widelec.. s. 38 - craftingbydominique - 07-01-2013

o, to ladnie wyszly, czym nakladasz?


RE: moje "dzieła prawie sztuki" a nóż, widelec.. s. 38 - asiek25 - 07-01-2013

Jak dla mnie - za dużo dobra. Sztućce, zawijasy, napisy, motylki, numerki... Ja ograniczyłabym tylko do motywów sztućców i może do zawijasków. I dla mnie wystarczy.
Natomiast super wygląda sama skrzyneczka, staroć wybitny Big Grin
Jak to zrobiłaś, skoro to tylko farba? To tylko przecierki?


RE: moje "dzieła prawie sztuki" a nóż, widelec.. s. 38 - Erato - 07-02-2013

Dla mnie doskonała - jak napisała Dominika, świetne shabby. Wielość motywów stonowana kolorystyką, super postarzanie, wszystko mi tu gra. Fajna skrzynka na sztućce Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" a nóż, widelec.. s. 38 - abfd - 07-02-2013

Domi, nakładam tapując gąbeczką lekko zmoczoną w farbie (prawie suchą). Czasem jeszcze odbity, przeschnięty stempel przecieram mokrą szmatką, żeby był mniej wyraźny. Nie mam problemu z lakierowaniem, nic się nie rozmazuje. Tuszy jeszcze nie próbowałam, poza tym klejowym do embossingu (Ranger)
Asiek25 - to nie przecierki. Tutaj są dwie warstwy farby - czarna i kremowa. Stosowałam cukier, podmalowania, tapowanie, zmywanie, żeby wyglądało na stare.
Muszka, Erato - cieszę się, że VIP - om się podoba Big Grin


RE: moje "dzieła prawie sztuki" a nóż, widelec.. s. 38 - craftingbydominique - 07-02-2013

dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz. Pytalam, bo to delikatne wzory, farba najczejsciej wchodzi w rowki, wzor sie nierowno odbija, szczegolnie taki gesty, jak tu. Ale trzeba delikatnie, oczywiscie Smile To czekam teraz na cienie do powiek na przeschnietej z leksza farbie ze stempla Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" a nóż, widelec.. s. 38 - apawlaczka - 07-02-2013

świetny efekt, shabby jak znalazł. Bardzo udane postarzanie cukrem :-) napisz proszę jakim sposobem słodzisz dla osiągnięcia takiego efektu??? czy dajesz cukier na ciemną farbę jeszcze mokrą, czy też jasną nakładając słodzisz???


RE: moje "dzieła prawie sztuki" a nóż, widelec.. s. 38 - abask - 07-02-2013

Ja lubię takie pomysły. Wzór mi się bardzo podoba, że o Twoim wykonaniu nie wspomnę.
Jak dla mnie Shabby ( czy jak to się zwie) to istna zagadka bo nie mam pojęcia co to jest Sad