Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39 (/showthread.php?tid=1411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: moje "dzieła prawie sztuki" zakładki na wakacje s. 36 - Vika - 06-28-2013

No ja to dwie bym chciała - wenecką i morską Smile
ale wszystkie klimatyczne, wakacyjne i śliczne Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" zakładki na wakacje s. 36 - craftingbydominique - 06-29-2013

Ja tez za morska, podoba mi sie malarskosc motywu. Swietne prezenty poczynilas Agus Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" zakładki na wakacje s. 36 - abfd - 07-01-2013

DziękiSmile
A tutaj na prośbę Dominiki zdjęcie białego mebla na turkusie.

   


RE: moje "dzieła prawie sztuki" zakładki na wakacje s. 36 - craftingbydominique - 07-01-2013

Faktycznie biale najlepsze na turkusie. No bo w roz przeciez nie pojdziesz... fajnie, ze tak konsekwentnie Ci sie udalo zaaranzowac przestrzen. tymczasowo wynajmowane na to nie pozwalaja Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" zakładki na wakacje s. 36 - abfd - 07-01-2013

Można dać fioletowe dodatki. Ja miałam tam jakiś czas fioletowego storczyka w białej doniczce.
Fajnie pasował. Ale wtedy nie było żółtego obrazka.


RE: moje "dzieła prawie sztuki" zakładki na wakacje s. 36 - craftingbydominique - 07-01-2013

A, no tak, dodatki jak najbardziej, nawet lampkowo-poduszkowe.


RE: moje "dzieła prawie sztuki" zakładki na wakacje s. 36 - Erato - 07-01-2013

Zakładki śliczne, wszystkie Heart Takie małe cudeńka, obdarowane z pewnością były zachwycone!

Aranżacja w Twoim mieszkaniu piękna - choć ja, pomimo absolutnego uwielbienia dla turkusu i wszelkich jego odcieni, nie chciałabym go aż tyle we wnętrzu. Gdy jest go mniej, to łatwo łączy się z każdym praktycznie kolorem - czernią, brązem, beżem, fioletem, a nawet plamami ostrych barw typu oranż czy fuksja.


RE: moje "dzieła prawie sztuki" zakładki na wakacje s. 36 - abfd - 07-01-2013

Hm... Miała być jedna ściana, ale pochlapałam przez przypadek jeszcze te obok i trzeba było zamalować - nie chciała się zmyć. A biały sufit dawał wrażenie studni, więc i tam machnęłam turkusem. Rozjaśniłam białymi dodatkami.

A z innej beczki. Dla koleżanki, podobał jej się pojemnik z motylem. Ponieważ mam deficyt hitowej serwetki zrobiłam w podobnym stylu - ze sztućcami.
Nawet ma nazwę: a nóż, widelec, a może łyżka?

           
       


RE: moje "dzieła prawie sztuki" a nóż, widelec.. s. 38 - abfd - 07-01-2013

Tak, to dno ale w środku. Nie udało mi się już nic tam dodać (strasznie wąskie to denko)


RE: moje "dzieła prawie sztuki" a nóż, widelec.. s. 38 - Shanna - 07-01-2013

Fajnie wykorzystana serwetka. Ale mam wrazenie ze calosci cos jeszcze brakuje.