Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39 (/showthread.php?tid=1411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - Joanka215 - 04-08-2013

Zmywanie dobrze pudełku zrobiło, pięknie jest Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - iwik073 - 04-08-2013

Chustecznik marynarski jest uroczy powiedz czy miałaś taką serwetę czy malowałaś?


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - abfd - 04-08-2013

Jomajka, dzięki Smile

Joanka, czasem trzeba umyć Wink

Iwik, nie przeceniaj moich możliwości.. to serwetka. Niebo z niej usunęłam bo nijak mi nie pasowało do pudełka. Wycięłam mewy i przykleiłam osobno. Podcieniowałam niebieskim motywy na wierzchu, a potem brązem w odcieniu "luksusowym" (kojarzy mi się z jachtem) na narożach.
Mniejsze boki to odbity silikonowy stempel - róża wiatrów. Domi, jeszcze raz dzięki za podpowiedź Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - abfd - 04-09-2013

Grarut. Klub Okrągłego Pudełka, fajnie to brzmi Smile
Na kwiatowym pudełku może troszkę przesadziłam z farbą, choć w realu nie ma aż takiego kontrastu.
Na pewno nic nie pociekło. Jest szansa to zeszlifować.. może spróbuję.


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - exaltation - 04-09-2013

najbardziej podoba mi sie okragłe pudełko. Chociaż chustecznik tez przecudny!


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - apawlaczka - 04-09-2013

no chystecznik wymiata :-) coś pięknego, uwielbiam motywy marynistyczne :-) cóż to za cieniowania?? patyna??jeśli tak to jaka?


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - abfd - 04-10-2013

exaltation, cieszę się.
apawlaczka - te cieniowania to farba akrylowa zmieszana z opóźniaczem.
A ja myślałam, że ten chustecznik to taki sobie jest.. A tu proszę!
Dzięki dziewczynySmile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - abfd - 04-10-2013

Pierwsze pudełko ze str 21 za waszą radą zostało rozjaśnione. Tzn. zdarłam wieko i nakleiłam na nowo serwetkę. Jeszcze schnie i czeka na kolejne warstwy lakieru.
Zrobiłam jeszcze pudło na kredki. Ma dwustronne wieko? zasuwkę?
Nie wiem jak to nazwać. Z jednej strony ptaszki w klatce a z drugiej księżniczki.
       
       


RE: moje "dzieła prawie sztuki" pudło na kredki str 23 - abfd - 04-10-2013

Natabus, dzieki. To jest jedno pudełko. To coś co się wsuwa, ma 2 zdekupażowane strony Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" pudło na kredki str 23 - asiek_71 - 04-10-2013

Bardzo ładne i kolorowe prace-no i trzymac kredki w takim pudełku to czysta przyjemność, więc masz pewne, że się nie będą walały byle gdzie tylko bedą wylegiwaly się w swoim nowym pudełkuSmile