Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39 (/showthread.php?tid=1411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - Vika - 04-08-2013

skrzynka bardzo smaczna, ale to okrągłe pudło to już uczta!
Mnie się naj, najbardziej podoba właśnie ono Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - Erato - 04-08-2013

Chustecznik podoba mi się, bo jestem wielką amatorką morsko-żeglarskich motywów, plus lubię połączenie niebieskości z brązami. Fajnie by ten chustecznik wyglądał w kokpicie jakiejś drewnianej łodzi Big Grin
Na prostokątnym pudełku nie pasuje mi mocny cień do charakteru wzoru, który jest taki czyściutki i "niestarociowy", wolałabym wersję niepostarzaną.
Zmywane stemple dały subtelny, ciekawy efekt, bardzo ładne to pudełko.


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - Shanna - 04-08-2013

Wszytko piekne, ale najbardziej urzeklo mnie pudeleczko z dzika roza.
Komplet retro super, choc jakos z retro mi nie gra. Ale co sie bede czepiac. Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - abfd - 04-08-2013

Dzięki dziewczyny.
W pudełku z motylami chodziło mi o kontrast. Właśnie takie czyste z patyną.
Pudełko z dziką różą to eksperyment.
A chustecznik same wiecie - łódź, woda i te sprawy.
No może bez łodzi, bo jest do łazienki Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - abfd - 04-08-2013

Oli, cieszę się Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - abfd - 04-08-2013

Dziękuję Muszko Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - craftingbydominique - 04-08-2013

czekaj, bo sie pogubilam Smile sa dwa chusteczniki - kwiatowy, ten, gdzie mi patynowanie nie lezy i morski, gdzie patynowanie i pieczatki swietne. Ta pieczatka z roza wiatrow jest boska.


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - abfd - 04-08-2013

Kwiatowa jest szkatułka. Chustecznik jest morski.
To się różą wiatrów nazywa.. Szukałam tej nazwy i nie mogłam sobie przypomnieć..
Dzięki Domi Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - jomajka12 - 04-08-2013

Bardzo udane rzeczy. Cieniowania podobają mi się, na pudełeczku w kwiaty, rzeczywiście trochę za mocne, ale ja nawet i takich jeszcze nie próbowałam robić. Połączenia kolorystyczne też jak najbardziej udane.


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - asiek_71 - 04-08-2013

Dominiko chodziło mi własnie o marynarski chustecznik- nie wskazałam???hehe no ale nie będziemy się przeca o niego biłySmile))