Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39 (/showthread.php?tid=1411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - szksat - 04-03-2013

No, przejrzałam wszystko - jestem pod wrażeniem kombinowania Smile Choinki mnie powaliły - przepiękny las Big Grin I zdecydowanie podpisuję się pod Dominiką w sprawie makowego pudła - mnie pasuje w nim wszystko i też bym chciała takie cuda umieć robić Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - abfd - 04-03-2013

Witaj Szksat.
Że też Ci się chciało przeglądać. Dążę do takiego wykończenia moich prac jak Ty to robisz. Ale gdzie mnie tam do tego poziomu..
Dzięki za komplement Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - szksat - 04-03-2013

Kochana, w dekupażu najfajniejsze jest to, że im więcej robisz, tym więcej rzeczy przychodzi do głowy i widzisz, jaka daleka droga jeszcze przed Tobą Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - abfd - 04-03-2013

Widzę to po sobie, dokładnie tak mam.


RE: moje "dzieła prawie sztuki" esy-floresy -str 21 - abfd - 04-08-2013

Podziwiam i podziwiam Wasze prace, ale i ja nie próżnowałam w tym czasie.
Na szybko zrobiłam skrzyneczkę. Nie ma w niej dużo decu - serwetka po całości na żelazko, mały relief na boku, troszkę cieniowania i widać słoje drewna przyciemnione wtartą, rozwodnioną farbą akrylową.
       

Pudełeczko okrągłe z dziką różą. Testowałam stemple. Odbiły mi się za ciemno, więc poczekałam aż przeschnie i zmyłam. Zostały delikatne esy-floresy.
       

Ten w załączniku to chustecznik. Miał być do łazienki retro, więc go postarzyłam.


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - asiek_71 - 04-08-2013

Widać, że nie próżnowałaś. Ja szybciutko podbieram hustecznik, który mnie najbardziej zauroczył-ale pozostałe prace również ładneSmile

Właśnie doczytałam u Dominiki, że powalił Cię mój pomysł z butląSmile Dzięki za głosikSmile Wejdź do watku problemy techniczne i Vika podała sposób na zmianę nazwy swojego wątku-działa wiec polecamSmile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - abfd - 04-08-2013

Dziewczyny, dzięki Smile
Druga odsłona chustecznika, tym razem w komplecie ze świecznikiem.

   
______________________________________________________________
I jeszcze pieczątka.
   


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - asiek_71 - 04-08-2013

Porwałam chustecznik wiec porywam i świecznikSmile-haha mam komplet


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - craftingbydominique - 04-08-2013

Oj, no marynarski chustecznik jest przeswietny. Tak, jak na pierwszym cienie wydaja sie zbyt geste, tak tutaj idealnie wtopily sie w motywy. No piekny on jest, poniewaz Asiek nie wskazala, ktory porywa, zaloze, ze to nie ten Smile i sama sobie go porwe Smile. Esy-floresy bardzo udane, szczegolnie, ze na oblym odbijane. I trick ze zmywaniem swietnie wyszedl, nic sie nie zmylo. Kombinuj dalej ze stempowaniem, moze ten sam wzor, a dwa kolory?.... tak czy siak, bardzo ladne wiosenne pudelko.


RE: moje "dzieła prawie sztuki" nowe esy -floresy str. 21 - abfd - 04-08-2013

Domi, to jest jeden chustecznik...
To pierwsze zdjęcie jest ciemniejsze - słońce zaszło na tę chwilę Sad
Cieszę się, że się podoba, bo miałam wątpliwości...
Co do obłego pudełka, chyba czytasz mi w myślach. Chciałam drugi kolor, ale nie mogłam się zdecydować, jaki..

Asiek, powalił mnie pomysł - butla po chemikaliach w wazon.
Falbanka mi się spodobała, bo ja teraz fazę na falbanki mam Big Grin