Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: moje "dzieła prawie sztuki" storczyk w Paryżu.. s. 39 (/showthread.php?tid=1411)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - Shanna - 03-21-2013

Przegapilam watek, wiec nadrabiam zaleglosciSmile
Kolorystycznie jestem na tak. Maziaje jak najbardziej i w tych kolorach.
Medalion super. Konkretny, wyrozniajacy sie z tla. Konturowka jakos mnie nie razi, bo zloto jest w tle. Jedynie zamiast takiej obwodki dalabym kropeczki - jedna przy drugiej. Jakos bardziej bym je widziala.
A ogolnie- jest pieknieSmile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - abfd - 03-22-2013

Shanka, dla ciebie wersja z kropeczkamiSmile
   
To był pierwotny zamysł. Ale ten brąz był taki nijaki i dlatego, jak pisałam wcześniej, wszystko wokół medalionu zeskrobałam.
Nie zrobiłam ponownie kropek, bo ta konturówka zostawia stożki a nie kropki..
Muszka, dzięki Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - abfd - 03-25-2013

Natabus, dzięki Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - Shanna - 03-25-2013

Kropeczkowe dla mnie o niebo ciekawsze.
Jestem za druga opcja- kropeczkowa. PieknaSmile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - abfd - 03-25-2013

Cieszę się, że ci się podoba Smile
Ale kolor był taki szarawy - za smutne mi się wydawało..


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - bohomazująca kobieta pracująca - 03-25-2013

Przeglądnęłam wątek od początku...... ściemniara Tongue Ależ Ty masz ciekawe te prace i styl. Więcej...więcej...więcej .... Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - abfd - 03-26-2013

Boho, witaj u mnie i dziękuję za komplement.
Więcej będzie, jak będzie pogoda i dobry aparat..


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - Vika - 03-26-2013

Makowa szkatuła - śliczna Smile
Świetne maziaje boków pięknie kontrastują z górą i eksponują medalion, mnie tu nic nie zgrzyta i nie wadzi (nawet gdyby ta konturówka była złota, też bym ją przełknęła), a sam medalion... no... jak pozwolisz to się zainspiruję, mogę? Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - abfd - 03-26-2013

Vika, konturówka jest złota! Na zdjęciach z maziajami. Ta perłowa to wersja już nie istniejąca.
Bardzo cieszę się, że ci się podoba ten kufer. I jest to dla mnie zaszczyt, że chcesz się zainspirować Smile


RE: moje "dzieła prawie sztuki" barokowo-industrialnie str 17 - abfd - 03-29-2013

No, kłamie i to straszliwie...