Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
RE: moje zielone początki -nowa tacka - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: RE: moje zielone początki -nowa tacka (/showthread.php?tid=1352)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: moje zielone początki - Ania_butterfly - 12-11-2012

Chusteczniki wyglądają naprawdę ładnie! Są bardzo delikatne i kobiece! Smile


RE: moje zielone początki - brunetka - 12-11-2012

Bardzo ładne chusteczniku - proste, eleganckie, kobieceSmile Idealnie w mój gust Tongue


RE: moje zielone początki - seesunflowers - 12-11-2012

Jejku... niesamowite te chusteczniki
patrze na nazwę wątku a tu coś o zielonym, moje skojarzenie, zielony=początkujący (to miło, bo ja też jeszcze z tych zielonych)
i oglądam chusteczniki i już wiem, że Ty to nie taka zielona Smile


RE: moje zielone początki - satori - 12-12-2012

(12-11-2012, 10:44 PM)muszka napisał(a): Jaki ładny ten chustecznik z magnoliamiSmile O, a ten szary - tez piekny. Oba mi sie podobaja. Big Grin


Muszka a gdzie Ty widzisz magnolie?Bo ja ma orchdee na wzorze Tongue.
Zdjęcia w takim razie przekłamują bo ten różowy ma kolor jaśniutko szary na dole (dla złagodzenia tego różu) a drugi jest jaśniutko beżowy.
Ale nic to , i tak cieszę się ,że dostały tyle pozytywnych opinii.


RE: moje zielone początki - Shanna - 12-12-2012

Dziewczyny juz pochwalily. Ja tez pochwale - piekne obaSmile


RE: moje zielone początki - callisto - 12-12-2012

Jak na swieżynkę bardzo dobre początki Smile Aż strach się bać co będzie potem Wink
Ciekawe prace, estetyczne, ładna kompozycja. Urzekły mnie świeczniki srebrne i hustecznik świetny komplet.
Fajny motyw ma pudełeczko dzieciowe , podoba mi się jego klimat.
Szkatułka coffi time wyglada jakby motyw był wcierany - super efekt.
Podobają mi się twoje prace oby tak dalej Smile


RE: moje zielone początki - satori - 12-13-2012

(12-12-2012, 08:55 PM)callisto napisał(a): Jak na swieżynkę bardzo dobre początki Smile Aż strach się bać co będzie potem Wink
Ciekawe prace, estetyczne, ładna kompozycja. Urzekły mnie świeczniki srebrne i hustecznik świetny komplet.
Fajny motyw ma pudełeczko dzieciowe , podoba mi się jego klimat.
Szkatułka coffi time wyglada jakby motyw był wcierany - super efekt.
Podobają mi się twoje prace oby tak dalej Smile

(12-13-2012, 02:54 AM)malola napisał(a): Bardzo, bardzo oba te chusteczniki, każdy w swoim rodzaju Smile Widac że dużą wagę przywiązujesz do staranności prac i to procentuje Smile

Dziękuję Wam VIP-y decu Rolleyes straszna radocha dostać takie komentarze.

A poniżej całkowicie testowa puszeczka.No niestety Confused krak dwuskładnikowy nie jest moich marzeń.Nie wiem czy to kwestia rodzaju,nałożenia czy podłoża.Jeszcze się nie skończył więc przetestuję go na innej powierzchni. I werniks patynujący ,który już drugi raz popsuł mi pracę -jeszcze raz i wyląduje w koszu!!!!


RE: moje zielone początki - craftingbydominique - 12-13-2012

A dla czego popsul, jak na testowa puszeczke bardzo dobrze poszlo. Swiateczna, z klimatem, podoba mi sie.


RE: moje zielone początki - Vika - 12-14-2012

Fajna ta testowa puszka Smile
a krak wygląda mi na jednoskładnikowca, nie dwu...


RE: moje zielone początki - Erato - 12-14-2012

Satori, a o jaki efekt Ci chodziło? Bo ten na puszce jest dokładnie taki, jaki ma być przy użyciu kraka jednoskładnikowego - mnie się osobiście to nie podoba i nie lubię, więc nie używam. Chociaż Twoja puszka wyszła całkiem interesująco, rzeczywiscie trochę jak kora.

Jeżeli chcesz delikatne spękania a la stara porcelana, to musisz użyć lakieru pękającego, najczęściej jest dwuskładnikowy.