Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - wyciskanki wg Paula Bozzo - craftingbydominique - 09-26-2013

Gosia, ja wiekszosci rzeczy, ktore popelnilam nie chcialabym u siebie widziec Smile... no nie pasuja do niczego, dobrze, ze robie tylko pod siebie, dla zabawy i z czystej ciekawosci... a co bedzie, gdy... Smile


RE: Terapia Dominiki - wyciskanki wg Paula Bozzo - Vika - 09-26-2013

Domi Ciebie też tak nosi??
I nudzi szybko??
Och, jak się cieszę, bo myślałam, że to tylko ja taka niedorobiona jestem, miło wiedzieć, w kupie raźniej Tongue

ale za te wyciskanki to się wezmę na bank, zobaczę jak to mi wyjdzie, ale kręci mnie, a już szczególnie potem to czarowanie kolorami...


RE: Terapia Dominiki - wyciskanki wg Paula Bozzo - craftingbydominique - 09-26-2013

Swietnie! Rada nr 1 - zetrzyj sciernym po wycisniejciu, po wyschnieciu wszystko najbardziej na plasko. rada nr 2 (a propos kolorow) - pamietasz takie obrazki z kropkami i trojkacikami, gdzie sie kolorowalo wg legendy, sprobuj sobie w glowie tak zrobic. Ja pociapalam wszystko wszystkim kolorami, warstwa po warstwie, i niby ok, wg przepisu, ale scieralam tez rowno, czyli wszystko jest jednego koloru, a mi sie wlasnie u Pula podoba te wyraznie odmiennie kolorowe mini plaszczyzny. No i koniecznie trzeba zabezpieczyc kazdy kolor przed nastepnym, bo sie wszystko inaczej sciera.


RE: Terapia Dominiki - wyciskanki wg Paula Bozzo - Rapsody - 09-27-2013

Dla mnie chińszczyzna i czarna magia Huh Nic a nic nie rozumiem, ale oglądam z otwartą buzią i podziwiam Smile Imponujące Big Grin
Pozdrawiam,
Asia


RE: Terapia Dominiki - wyciskanki wg Paula Bozzo - satori - 09-27-2013

Pięknie wyszło ,szczęka mi opadła ,że można coś takiego ładnego zrobić.Dominika szczerze powiem ,że bardziej przypadła mi do gustu Twoja praca.Może dlatego ,że ja bardziej poukładana jestem i w Twojej pracy jakiś porządek większy widzę.Oryginał to jakiś taki haos , ale chyba to o to właśnie chodzi ,nie? Czy się mylę?Przenikanie kolorów cudowne.Przyciąga uwagę niewątpliwie.


RE: Terapia Dominiki - wyciskanki wg Paula Bozzo - craftingbydominique - 09-28-2013

Dzieki dziewuszki! Smile Satori, no ja sie jak najbardziej sklaniam ku oryginalowi - te koncetryczne ksztalty z serwetek na nozkach, jak slonca na sznurku - bomba!


RE: Terapia Dominiki - wyciskanki wg Paula Bozzo - Zuza - 09-30-2013

Łomatko! Człowiek sobie wyjedzie na łono natury, a tu tyyyle nowego! Z godzine już tu siedzę i czytam, oglądam i przemyśliwuję... Big Grin

No i przemyślałam - podoba mi się to wyciskanie - Twoje nawet bardziej niż to orginalne! Tongue Bo kolorystyka mi się podoba! A serwetki mam jakieś takie stare i mogłabym Ci podesłać... Tylko że ja znowu wyjeżdżam... Ale za tydzień (jeśli jeszcze Ci się nie znudzi Tongue) to małą przesyłkę z serwetkami.... Chciałabyś? Smile


RE: Terapia Dominiki - wyciskanki wg Paula Bozzo - Erato - 09-30-2013

Domi, technika jak dla Ciebie wymyślona Big Grin Toteż oczywiście doskonale Ci to wyszło, świetne, mnie się bardzo, bardzo podoba - ja bym sobie coś takiego na ścianę powiesiła!
A powiedz mi, czego użyłaś jako tego sealera? On ma jakiś polimerowe medium... Można by to pociągnąć lakierem albo klejem do decou? Ja bym chętnie spróbowała takiej zabawy Big Grin


RE: Terapia Dominiki - wyciskanki wg Paula Bozzo - craftingbydominique - 09-30-2013

Zuzilu kochany, dziekuje bardzo, te trzy, co mam (bo wlasnie swieza nabylam) w zupelnosci wystarcza Smile
Aga, mi sie wydaje, ze tak... ja sobie kupilam tego sealera (no cholewcia, jak to po polsku bedzie, zabezpieczacz??), bo szybciej schnie, taka fiksatywa, ale w plynie, rzadszy od lakieru, dobrze sie naklada, praktycznie maziasz tam i nazad pedzlem, bez psikusow. Ale lakier jak najbardziej. Ja bym w Mod Podge poszla, bo i do transferow najlepszy.... SmileSmile


RE: Terapia Dominiki - wyciskanki wg Paula Bozzo - Erato - 09-30-2013

A może fiksatywą po prostu? Ten seler Wink to po wyschnięciu jaki jest, śliski taki jak suchy klejolakier?