Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - serduszko na srebrze - craftingbydominique - 07-13-2013

dzieki dziewczynki Smile
to jest to sticky back canvas, wiec sie samo ladnie lepi Smile


RE: Terapia Dominiki - serduszko na srebrze - jomajka12 - 07-13-2013

Domi, ja od dłuższego czasu nie czytam Twoich postów, one przekraczają moje możliwości percepcyjne Smile Smile Smile. Za to prace oglądam z wyjątkową przyjemnością.


RE: Terapia Dominiki - serduszko na srebrze - abask - 07-13-2013

Naciapała Dominika...
Serce bije, zegar tyka..
Wlała "tego" do "tamtego"
no i wyszło coś fajnego!

Fajne te Twoje pomysły Wink)


RE: Terapia Dominiki - serduszko na srebrze - craftingbydominique - 07-13-2013

Marta, tych zegarow jest w sumie chyba 6 w komplecie, bardzo fajne sa. To jest oczywiscie stempel Smile zaraz poszukam. a nie wysylam jeszcze, bo niedlugo bede w PL (pocz. sierpnia), to wtedy wszystko pojdzie... pudry sa i czekaja, no chyba, ze chcesz stad..


RE: Terapia Dominiki - serduszko na srebrze - Shanna - 07-13-2013

(07-13-2013, 12:56 AM)craftingbydominique napisał(a): dzieki dziewczynki Smile
to jest to sticky back canvas, wiec sie samo ladnie lepi Smile

Kupowalas w necie? Nie widzialam tego wynalazku w sklepie.


RE: Terapia Dominiki - serduszko na srebrze - gofira - 07-15-2013

domi tobie to nie jeden sklep moze pozazdrościc ilości i rónorodności zgromadzonych preparatów - super
fale mieć to nie wystarczy trzeba jeszcze wiedzieć co do czego a ty zdecydowanie wiesz i to widac na twoich pracach szaleństwo form i struktur brawo


RE: Terapia Dominiki - serduszko na srebrze - Erato - 07-15-2013

SCIENCE FICTION CRAFT Big Grin Ataner trafiła w sedno - Domi, powinnaś zmienić na taki tytuł swojego wątku Big Grin
Serduszko bardzo interesujące, choć u mnie już te zegary powodują oczopląs Smile Wolałabym się skupić na grze tych pięknych kolorów i struktur, które Ci wyszły.


RE: Terapia Dominiki - serduszko na srebrze - craftingbydominique - 07-15-2013

dzieki!!! nazwa zostaje, bo w tych burzyliwych czasach, to jest terapia, jak sie patrzy! czysty eskapizm... Smile
a propos preparatow, to czasem Piotrek pyta... a to skad masz, takie pytanie z kosmosu... a ja na to, no... ze sklepu... (takim cichutkim glosem raczej) Smile aha - mowi, no tak...
zawsze dodaje, ze okazja byla i ze po taniosci na maksa, i ze starczy na wieki Smile, choc tak naprawde, to sobie samej to musze tlumaczyc... dobrze, ze do fryzjera nie chodze, o butach nie wspomninajac Smile

swoja droga - fajna nazwa, SF craft. Hm.... do czego by to uzyc, bo przykleic sie nie da SmileSmileSmile


RE: Terapia Dominiki - serduszko na srebrze - craftingbydominique - 07-15-2013

to ja bede w siodmym niebie!!!!! HeartHeartHeart


RE: Terapia Dominiki - serduszko na srebrze - craftingbydominique - 07-16-2013

SmileSmileSmile super...