Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - grzybobranie! - Erato - 06-03-2013

Kurcze no... Dziewczyno, co Ci można napisać? Talent masz nieprzeciętny. Rewelacja.

Ale jak to przyklejasz i od razu pryskasz i rolujesz? Nie trzeba czekać aż wyschnie ten MP?


RE: Terapia Dominiki - grzybobranie! - craftingbydominique - 06-04-2013

dzieki Agus SmileSmile
smaruje fragmencik papieru, twarza i na dol, kleje obok nastepny albo chwile dlubie w nosie Smile i ten pierwszy jest juz gotowy do rolowania. Roluje wszystkie jednego dnia, odstawiam do porzadnego wyschniecia, zeby od nadmiernego tarcia nie zedrzec, i roluje do konca w drugiej turze. Easy peasy!

mam od ponad roku mod podge plaid matte, swietny.


RE: Terapia Dominiki - grzybobranie! - Erato - 06-04-2013

Hm, to rzeczywiście błyskawiczny! Muszę się za nim rozejrzeć. Moje Art Medium jest bardzo dobre, ale tak szybko nie schnie.


RE: Terapia Dominiki - grzybobranie! - craftingbydominique - 06-04-2013

do przyklejania duzych papierow tez dobry, a do klejenie materialu na drewno - niedozowny, bez wzgledu na grubosc posmarowania, nie przemaka przez material, nie ma plam. Jako lakier wykonczeniowy ok, bez achow Smile


RE: Terapia Dominiki - grzybobranie! - Erato - 06-04-2013

Wiesz, w preparaty "wszystko w jednym" to ja nie wierzę Tongue Klej klejem, transfer transferem, ale do lakierowania są lakiery Big Grin


RE: Terapia Dominiki - grzybobranie! - Dyzia - 06-05-2013

Mi niestety wczesne rolowanie po 2-3 godzinach, zrywało brzeżki, później to już mogłam trzeć i trzeć, ale ja to chyba ciężki palic mam Sad


RE: Terapia Dominiki - grzybobranie! - craftingbydominique - 06-05-2013

Aga, dokladnie tak. Ale do rolowania idealny.
A na brzezki trzeba uwazac i to bardzo. Ja zostawiam jest sobie, przy pierwszym rolowaniu, na koniec. I bardzo delikatnie pocieram, sune wrecz powoli... Smile


RE: Terapia Dominiki - grzybobranie! - Erato - 06-05-2013

A ja się wczoraj wkurzyłam, bo zrobiłam piękne transfery na Art. Medium, pomalowałam je medium też od góry. Później potrzebowałam wykończyć równo brzegi farbą, więc zabezpieczyłam taśmą - i oczywiście oderwałam warstwę medium! Złazi teraz taka błonka, na szczęście obraz nie jest uszkodzony, ale muszę to zeskubać i pomalować jeszcze raz Dodgy


RE: Terapia Dominiki - grzybobranie! - craftingbydominique - 06-05-2013

uff.... no nie zazdroszcze, nie zazdroszcze, mozna sie niezle wkurzyc, wierze Sad


RE: Terapia Dominiki - grzybobranie! - Shanna - 06-09-2013

I ja skladam serdeczne zyczenia - przede wszystkim weny i checi do pracy a potem tego, co sobie wymarzyszSmile