Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - chustecznik i paw - Zuza - 05-12-2013

Jak to z jakiej? Dominiki dzisiaj! Smile

Wszystkiego najlepszego! Smile


RE: Terapia Dominiki - chustecznik i paw - craftingbydominique - 05-12-2013

znaczy imieniny? chyba w lipcu Dominika ma, nie obchodze imienin, ale kojarze cos z poczatkiem lipca, raz w roku. Moze dzis ma Dominik? SmileSmileSmile Ale zyczenia zawsze przyjmuje, juz awansem, dziekuje bardzo dziewczyny!


RE: Terapia Dominiki - chustecznik i paw - Zuza - 05-12-2013

U mnie jest Dominiki i Pankracego Smile


RE: Terapia Dominiki - chustecznik i paw - craftingbydominique - 05-12-2013

na predce znaleziony kalendarz pokazuje, ze imieniny ma Dominik. dokladnie jest napisane; dzis imieniny Dominika Smile

Moje sa 6 lipca, ale niech tam, wpadajcie na impreze Smile

.... i tu chcialam smakowity bufecik wkleic, ale ktos mi w ustawieniach grzebal.. nie moge obrazka sciagnac, hm... niedobrze na przyszlosc..


RE: Terapia Dominiki - chustecznik i paw - aniolek2206 - 05-13-2013

Nie wiem co Ty piłaś podczas zabawy z tymi alkoholami,ale powiem Ci że efekty są zachwycajace.Chyba też pójdę na ta terapię...Tongue


RE: Terapia Dominiki - chustecznik i paw - craftingbydominique - 05-13-2013

SmileSmileSmile, no wlasnie za malo cos ostatnio spozywczych alkoholi uzywam... czas wprowadzic male korekty Smile


RE: Terapia Dominiki - chustecznik i paw - DominikaAnna - 05-14-2013

Taaa ja też obchodzę 6 lipca imieniny Big Grin


RE: Terapia Dominiki - chustecznik i paw - craftingbydominique - 05-15-2013

SmileSmile no tak, ale co impreza, to impreza Smile


RE: Terapia Dominiki - chustecznik i paw - abfd - 05-15-2013

I znowu podziwiam tego pawia. Cudny jest ten chustecznik. Powtarzam się, ale co mi tam...


RE: Terapia Dominiki - chustecznik i paw - craftingbydominique - 05-27-2013

Wprawdzie to nie ta pora roku, ale co tam! Grzybkami obrodziło i paprotkami tez Smile
Każdy grzyb i każda paprotka - osobny transfer na Mode Podge Plaid (cudnie sie nim transferuje, to laser, klejo-lakierem MP smaruje po z grubsza wyciętym motywie, naklejam twarzą w dol, od razu pryskam woda, roluje, pryskam, roluje... no wiecie Smile)

stemple; dmuchawce, mucha, napisy (osobne literki, itp.). Dwie muchy zrobiłam gorącym embossingiem - zbliżenie na wypukłą, szarą muchę). Embossowany na miedziano (metalik i zwykły miedzio-braz) jest tez srodek oraz dol na transferowanych paprociach.
Moim ulubionym fragmentem jest ten pasek na wezszym boku - to juz kombinacja z tloczeniem, embossingiem, alkoholami i bejcami, papierem sciernym. W realu te kolory i sam wzor o wiele efektowniejszy.
Musze jeszcze skrecic, ale juz nie mialam czasu, i troche polakierowac Smile

                   

                   

sorry, to juz dwa ostatnie Smile