Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - szara rozeta - makowababuszka - 03-18-2013

Podziękował, wezmę pod uwagę, skorzystam na przyszłość. Ostatnio rzadko zaglądałam i jestem do tyłu.


RE: Terapia Dominiki - szara rozeta - craftingbydominique - 03-19-2013

Dzieki Eluniu! Heart


RE: Terapia Dominiki - szara rozeta - abfd - 03-19-2013

Pięknie, pieknie. A czegóż by się tu spodziewać... Wszystko pasuje.
Delikatne pudełko, a zapięcie to wisienka na torcie.. Ups..miało być rozetka Wink
Gratuluję VIP-a Smile


RE: Terapia Dominiki - szara rozeta - craftingbydominique - 03-19-2013

Dzieki Agus! Smile


RE: Terapia Dominiki - szara rozeta - craftingbydominique - 04-07-2013

Czyli misa pudrowana; po zagruntowaniu (chyba z 15 razy gessowalam, przebijało caly czas buro-złote.. grrrr), nałożyłam cienko biały akryl i jeszcze jak był lekuchno mokry miękkim, szerokim pędzlem pudry, wiele kolorów, głownie niebieskości i zielenie, potem róż, miedz, złoto. Nie ma tu grama farby. Jak podeschło, a puder się sam z siebie nie trzyma powierzchni, wszak to właśnie puder jest Smile - zwilżyłam fragment mokra chusteczka od pupy dziecka mojego odjętą Smile. Reliefy przez giętki szablon, poprószone niebieskim pudrem w czasie schnięcia tegoż.
czyli tył:
   
detal - pudrowany relief (oprócz pudrowych kropek czymś go jeszcze pobrudziłam lekko, ale za chiny nie pamiętam czym, może pasta pentartu złotą)
   
i cala:
   

ps. oczywiście nie da sie dokładnie pudrów sfotografować, mienia się, ale nie do końca tak, jak metaliki (farby znaczy), no i tam gdzie miedz i złoto - ciemne, maziowate smugi na zdjęciach wychodzą.
Wszystkim, którzy oddali głos na motylowa misę - pięknie dziękuje raz jeszcze!

ps. ciekawe czy się spodoba Mamie Piotra, na Jej urodziny jest przeznaczona Smile


RE: Terapia Dominiki - szara rozeta - Vika - 04-07-2013

No ja to mam w maju....
Ale ona i tak już przeznaczona, niestety Sad
Ślicznie wyszła


RE: Terapia Dominiki - szara rozeta - Joanka215 - 04-07-2013

Piękna ta misa, od razu rzuciła na mnie urok Smile i kupiła mój głos Big Grin


RE: Terapia Dominiki - motylowa misa - craftingbydominique - 04-07-2013

Dzieki dziewuszki, mam nadzieje, ze solenizantce tez do gustu przypadnie. Moze ja jeszcze poli psiknę razy kilka, choć sie boje, ze zażółci za bardzo...


RE: Terapia Dominiki - motylowa misa - Erato - 04-07-2013

Po prostu piękna, no właśnie Big Grin Ja tez na nią głosowałam. Ech Domi, Ty i te Twoje czarodziejskie rączęta Big Grin


RE: Terapia Dominiki - motylowa misa - craftingbydominique - 04-07-2013

Dzieki Agus! Smile