Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - Erato - 02-18-2013

Dominika, notujesz gdzieś te pomysły na konkursy? Smile To już chyba trzeci... Beardsley czadowy. Biały stolik z takim transferem... Heart Zrób zrób Big Grin


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - craftingbydominique - 02-18-2013

no wiem Smile jeszcze mialam taki, ze kazdy umieszcza wybrane przez siebie 2-3 obrazki i trzeba sobie wybrac ze zbioru (polaczyc, albo solo) i maziac z wykorzystaniem wlasnie tego, co tam inne wymyslily. A motywy podstepne moglyby byc, oj podstepne... albo zwykle, ludzkie Smile. Ale mi slusznie wytknieto, ze nie wszyscy na wydrukach pracuja, a na serwetkach, i ze niekoniecznie kazdy ma dostep do drukarki.

a tak se pisze, co mi do glowy wpadnie... jak zwykle zreszta Smile


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - Erato - 02-18-2013

(02-18-2013, 12:50 AM)craftingbydominique napisał(a): no wiem Smile jeszcze mialam taki, ze kazdy umieszcza wybrane przez siebie 2-3 obrazki i trzeba sobie wybrac ze zbioru (polaczyc, albo solo) i maziac z wykorzystaniem wlasnie tego, co tam inne wymyslily. A motywy podstepne moglyby byc, oj podstepne... albo zwykle, ludzkie Smile. Ale mi slusznie wytknieto, ze nie wszyscy na wydrukach pracuja, a na serwetkach, i ze niekoniecznie kazdy ma dostep do drukarki.
no jasne, ale przecież nie ma obowiązku udziału w konkursie, a wydrukować można w punkcie xero. Dla chcącego nic trudnego Big Grin


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - craftingbydominique - 02-18-2013

albo np. Tobie i np. Zuzie moglabym wyslac max starzonki, hi hi i prikaz - rob na vintage Smile, tu juz zartuje oczywiscie Smile


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - Erato - 02-18-2013

Acha, to Ty byś dostała wytyczne "czyste decu bez postarzania i mazania" Tongue


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - craftingbydominique - 02-18-2013

no Smile


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - jomajka12 - 02-18-2013

Dominiko, nazwisko autora i ta praca są dla mnie absolutna nowością, więc wrażenie było dość silne. Mnie się ta grafika skojarzyła raczej z Holofernesem i Judytą, choć w pierwszej chwili myślałam o parze męsko - męskiej ( to wina niezbyt dokładnego obrazu na moim monitorze).


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - craftingbydominique - 02-18-2013

pary mesko meskie i damsko damskie jak najbardziej wystepuja u niego, bo raz, ze byl gejem, dwa - mlodym, co burzy zastany porzadek, a trzy - schylek epoki, to wiadomo - wlos sie obyczajowo na glowie jezyl Smile


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - craftingbydominique - 03-14-2013

Zamiast wiosennych kolorów - szarości. Ewentualnie brązy przełamane mieniącymi się pudrami, ale to wnętrze. W sumie 12 rozet, te na zewnątrz robione były przez metalowy szablon pasta 'żelazną' Maimeri. Przetapowane 'na sucho' gąbeczką z kremem i szarością. Wieko - rogi to perlen pen, bitum, dużo tapowania. Tlo pierwotnie było wielobarwne, stonowane, ale jednak jakies plamy koloru blyskaly, potem tapowanie zostawiło tylko szarość... o jeden most za daleko Smile
   
   
   

brzegi wieka postemplowalam :
   

i jeszcze zblizenie na esy floresy perlen pen lane bardzo swobodnie Smile:

   

Srodek - ta sama rozeta, ale pasta to heavy gloss gel, tez Maimeri, najpierw bialy, po wyschnieciu przezroczysty. Wciaz mokra pasta posypana zostala kilkoma pudrami. Tlo to bejca heban i zielonkawo - srebrny puder rozcienczony woda, tego akurta na zdjeciach nie widac Smile, calosc spryskana mieszanka puder miedziany plus woda.
           

       


RE: Terapia Dominiki - szara rozeta - Zuza - 03-14-2013

Hmmm... jakoś mi środek nie pasuje do wierzchu.... I prawdę mówiąc - ten środek bardziej mi się podoba... Smile Na wierzchu przeszkadza mi chropowatość... Ale ja dziwna jestem, to się nie przejmuj Smile