Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - craftingbydominique - 02-13-2013

SmileSmileSmileSmileSmileSmile


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - Vika - 02-13-2013

Dzięki Domi za podpowiedzi Heart
grafiki już mam podrukowane, zresztą niektóre właśnie z tej podanej przez Ciebie strony Smile, część już przetransferowana, część jeszcze czeka, bo może coś mnie olśni...
choć chyba nie mam co na żadne olśnienie liczyć Sad


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - Zuza - 02-13-2013

Ech Domi, Domi.... Jak ktoś ma talent, to dla niego proste... Dla mnie wręcz przeciwnie... Sad Jakoś im dłużej się deku zajmuję, tym bardziej zachowawcza jestem... Sad Łatwo pisać: nie bać się... Ja się boję!
Pomijając fakt, że zupełnie pomysłów nie mam... Sad ech.... Sad


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - gofira - 02-13-2013

fajowskie pudełko takie "bałaganiarskie " lubię takie


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - craftingbydominique - 02-13-2013

Oj matko, ja pisalam do Zuzy dlugiego posta anty-strach i mi wcielo... oj niedobrze, bo tu zalecenia byly, ba! wytyczne, zeby obiecac, ze sie pomaze nastepnym razem zamaszyscie, zawadiacko, z fantazja, po sarmacku! a co!

No tak, no nie odtworze juz tego, a moze to i nawet lepiej Smile

Dzieki dziewuszki za mile slowa i odwiedziny Smile.
ps. Oli, ja wrecz przeciwnie - bardzo bym chciala zarabiac tutorialami dla amerykanskich housewives... bardzo SmileSmile, tylko nie wiem czemu doplacac by mi kazali, no tu mnie masz, nie mam pojecia! Smile


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - Shanna - 02-13-2013

Pudelko wykonane kapitalnie. Tutek pierwsza klasa - wrzuc do samouczka, na pewno sie przyda.


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - craftingbydominique - 02-14-2013

myslisz, ze sie przyda? Nie do konca te zdjecia takie. Jak ktos chce, to moge dokladniejszy zrobic. Ale po powrocie niestety.


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - craftingbydominique - 02-14-2013

ja tez sroka Smile, dzieki Natka! Smile


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - craftingbydominique - 02-14-2013

Wczoraj, jeszcze rzutem na tasme, popelnilam eksperymentalne kamee. Znaczy dla mnie to byl pierwszy raz, eksperyment szczegolnie pomyslnie zakonczony, bo nie ma nic prostszego. Pewnie sie spotkalyscie z wyciskanymi z fimo, czy glinki polimerowej, ksztaltami, figurkami, potem wypalanymi w piekarniku.
Czyli silikonowa forma, miekka, gietka, cudo:

   

potem wciskam fimo biale, wyciagam, wypalam w piekarniku, koloruje pudrami na przyklad:

           

dobra... lece na lotnisko, bo mi jeszcze uciekna Smile


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - Erato - 02-14-2013

Taak, ja się nie zdziwię, jeżeli Dominisia cichaczem w samolocie wyciągnie z podręcznego jakiś kawałek drewna, tusz i bitum Tongue Albo zdekupażuje kubeczek po soczku Big Grin