Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - wiosennie! - Shanna - 02-11-2013

Bardzo fajne prace. Podoba mi sie polaczenie kolorow. Koguty i drob wszelaki zaczynam w pracach lubic i sama mysle nad ich wykorzystaniem.
Jedyne co ja bym od razu wywalila to te koleczka i to serduszko. Chyba bez tego bardziej mi lezy. Ale jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil wiec nie narzekam. Mnie sie Twoje prace podobaja.


RE: Terapia Dominiki - wiosennie! - martyna20031 - 02-12-2013

Jakże inne od obecnych,ale i tu widać początki" a może jeszcze coś dołożyć":p


RE: Terapia Dominiki - wiosennie! - craftingbydominique - 02-12-2013

Majka, dokladnie tak jak mowisz! Jakas taka potrzeba wytlumaczenia sie z braku serwetek albo ich sladowych ilosci Smile, no juz tak mam...
Fajnie, jak sie czesci nie bardzo kolory, kolka i inne detale widza, bardzo fajnie Smile inne spojrzenie to podstawa.


RE: Terapia Dominiki - wiosennie! - craftingbydominique - 02-12-2013

Ela, pacaj wszystko wszedzie Smile zawsze mozna gessem go Smile


RE: Terapia Dominiki - wiosennie! - gofira - 02-12-2013

fajne oba pudła choć przebiśniegowe jakoś bardziej tylko ja bym to serducho jakoś cale pomalowawszy albo coś hmmm sama nie wiem
ale juz w tych pracach było widać że ty ekspert od kombinacji alpejskich jestes bo choć to niby bardziej decu - to przecie samo decu to to ni ejest


RE: Terapia Dominiki - wiosennie! - craftingbydominique - 02-12-2013

dzieki dziewuszki za odwiedziny! zeby bylo smieszniej (znaczy nie wiem w porownaniu z czym smieszniej.... tak mi sie powiedzialo Smile) to przebisniegi sa najbardziej praktycznym pudelkiem z calego dorobku, gumeczki receptureczki sie w nim mieszcza, prawie co dzien przydatne Smile


RE: Terapia Dominiki - kaczka w zlocie - craftingbydominique - 02-12-2013

Kaczka w zloceniach. Duzo sie dzialo, zanim powstalo. Mdf, na to baby blue i sky gray (akryl), na to zlotko w platkach, lekko starte - ostaly sie jedynie zlocone plamy. Na to pudry ciemnoszary, miedz, potem bitum. Boki wieczka glownie tuszami traktowane plus bitum.
I teraz niespodzianka powstala; dol byl caly zlocony, przetarty 4 tuszami (prosto na zlocenie, bez lakieru) i potem pomyslalam - a co, jakby odbic na tym filmie tuszowym stempel, ale czysty, bez tuszu. Okazalo sie, ze guma stempla zdjela tusz, zlotko przeswituje jako wzor stemplowy. Ciekawe, czy da sie tak z farba. Czyli farba, tusz i zanim wyschnie - stempel zdejmujacy tusz, pewnie tak.
Gora to serwetka, potem zlotko, potem dziurki i drapanie pilniczkiem, na to bitum - zrobilo sie wichrowe tlo z lekko przeswitujacym zlotkiem.
Wsio. Srodek czeka na wykonczenie Smile. Aha, po dole tylko psikaczem - wiadomo, rozmazaloby sie jak amen w pacierzu Smile

                   

jeszcze zblizenie oraz wersja stemplowa alternatywna, odrzucona Smile - latwo sie tuszem po zlotku maze, odciska w 5 sekund. super sprawa.
       


RE: Terapia Dominiki - - craftingbydominique - 02-12-2013

Prosze bardzo Merys, leci do Ciebie ekspresem! Smile


RE: Terapia Dominiki - - craftingbydominique - 02-12-2013

chyba pojde na latwizne, embossne karteczki i podkleje dol i spod wieka, czyli papierem po calosci go Smile


RE: Terapia Dominiki - złocona kaczka - abfd - 02-12-2013

WOW !!!
suuuper!!!
Ta druga wersja boków jest lepsza, masz rację.