Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - citrasolv, mika i UTEE - craftingbydominique - 02-05-2013

Bo sie uprasza o wyjasnienie przy zdjeciach, co i jak, bardzo poprosze... myslalam, ze zapoczatkuje nowa, swiecka tradycje... a tu kicha.. SmileSmile


RE: Terapia Dominiki - citrasolv, mika i UTEE - Vika - 02-05-2013

No jak to jak??
Prosto bardzo, ta patera pod czaszą miała/ma takie zaznaczenia, nie likwidowałam ich, tylko zaznaczyłam ich przedłużenie na nodze, aż do samego dołu (gęstą farbą, pomieszaną z primerem, tak jak konturówką)
później przygotowałam sobie masę szpachlową z bardzo drobnym piaskiem, z gipsem, farbą, odrobiną wody, a potem sobie rzeźbiłam...
szybko poszło i nawet szybko schło, a jak wyschło to ogładziłam papierem ( niezbyt dokładnie), gdzieniegdzie poprawiłam konturówką i na końcu pomalowałam farbą z piaskiem.


RE: Terapia Dominiki - citrasolv, mika i UTEE - Dyzia - 02-05-2013

No to ja szukam patery z kanciastą nogą, a tu takie czary Smile


RE: Terapia Dominiki - citrasolv, mika i UTEE - craftingbydominique - 02-05-2013

ha! to zrobmy takie patery z pasty strukturalnej w calosci.... no dobra, baza moze byc puszka po rolmopsach (akurat nie lubie, ale sie poswiece i nabede), potem bedziemy rzezbily i tak konturowka i rzezbily (uhmmm.. ) i wyjdzie patera! SmileSmile

a dlaczego ja sobie nie zamowilam tego wlasnie stencila w romby, co Ty Vika, no czemu, tak by pasowal na to szklo...


RE: Terapia Dominiki - citrasolv, mika i UTEE - Vika - 02-05-2013

To se weź i wykorzystaj mój Smile
Tylko potem umyj! Tongue


RE: Terapia Dominiki - citrasolv, mika i UTEE - craftingbydominique - 02-05-2013

no co Ty... Smile ale fajny jest, bardzo fajny, ja sobie ten taki jak skarpety w kratke kupilam Smile.


RE: Terapia Dominiki - citrasolv, mika i UTEE - anika - 02-05-2013

Powiem krótko,świetne to szyfrowe pudło.Z niecierpliwością czekam na paterę,okantowana czy nie,wszystko jedno, lubię Twoje prace i nietuzinkowe pomysły! Big Grin


RE: Terapia Dominiki - citrasolv, mika i UTEE - Vika - 02-05-2013

Domi, ja mówię teraz całkiem poważnie - jeśli Ci pasuje to śmiało go użyj, on się nie psuje Smile
a ja chętnie zobaczę jak wyszła próba Smile
do dzieła!


RE: Terapia Dominiki - citrasolv, mika i UTEE - craftingbydominique - 02-05-2013

Dzieki serdeczne Aniu! Aha, i wlacz prosze opcje prywatnych wiadomosci, chcialam do Ciebie skrobnac Smile

o jezusiczku, naprawde? bo myslalam, zeby od wewnatrz machnac go naookolo tak do polowy, na to zlotko od tylu, zeby w tych szparach przeswitywal... taki szary i zloty, co nie?

A tak swoja droga, laseczki wy moje.... Wam jest pozniej niz mi, a tu juz jest pozno... wychodzi na to, ze bardzo sie zasiedzialyscie w nocke te pozna Smile


RE: Terapia Dominiki - citrasolv, mika i UTEE - Vika - 02-05-2013

Jasne! Działaj...
a to złotko prześwitujące bardzo intrygująco brzmi... lubię złotko Smile

____________________________________________

A nasza Anula ma karę, nie może odbierać wiadomości, tak więc sobie do niej nie skrobniesz Tongue