Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Terapia Dominiki - kafelki z gliny - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Terapia Dominiki - kafelki z gliny (/showthread.php?tid=1290)



RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - martyna20031 - 01-23-2013

Dziewczyny napisały już wszystko.
wielkie brawa za pomysłowośćSmile


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - RotkiwKerianna - 01-23-2013

no i się porobiło....Dominika, czy Ty oszalałaś? I jak ja mam teraz iść do pisanek jak takie cuda widzę? Teraz po takich zdjęciach to cokolwiek zrobię będzie mizerne w moim odczuciu.......Weź się ogarnij i spartol coś......

A tak serio to mi szczena opadła,
sporo pracy przy tym pudełku, inwencji, finezji........i w ogóle serducha......


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - craftingbydominique - 01-23-2013

oj dzieki Rotki, juz spartolilam i poprawiam wlasnie, znaczy nie teraz, ale ogolnie na tapecie jest malusie pudelko, na ktore chce wlozyc wszystko i jeszcze ciut... na razie tak sobie wychodzi Smile

jakie pisanki... ja Was bardzo prosze, to bedzie jak z bombkami... lawina pieknosci? juz mam zaczac? oj mamo...


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - anika - 01-23-2013

Zawsze wiedziałam,że pomysłowa dziewuszka jesteś. Twoje kombinacje są nietuzinkowe. Ja osobiście właśnie takie bardzo,bardzo lubię!Smile


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - craftingbydominique - 01-23-2013

Dzieki wielkie Anika, bardzo mily komentarz Smile


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - Erato - 01-23-2013

Bardzo "Twoje" to pudło, czyli zaskakujące, intrygujące, piękne. No i nie wiem jakim cudem potrafisz łączyć kilka faktur, wzorów i kolorów w taki sposób, ze nie ma efektu przeładowania Big Grin
Bardzo mi się podoba tłoczony papier jako alternatywa dla kucia, efekt przestrzenny świetny.
No i w ogóle, super Big Grin Masz coś szczególnego w łapkach, no... Zazdroszczę Big Grin


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - craftingbydominique - 01-23-2013

dwa powiadacie.. zegary znaczy.. no ale już miałam ten skrapowy przyklejony i na nim coś kombinowałam, bo oczywiście ja nie mogę mieć niczego w głownie od A do Z na początku, i tak nie wyjdzie. no to poszłam nieortodoksyjnie, nie na środek, ale właśnie parzyście - dwa, na przekór Smile

Malola, Nata, Aga - dzięki dziewczyny za odwiedziny i komentarze, bardzo sie ciesze, ze sie Wam podoba. A tłoczenie jest bardzo wdzięczną techniką. Jedyna wada to cena robaka (czyli 'buga', jak go pieszczotliwie Dorota nazywa Smile) do maglowania i folderów, no ale to już się potem nie zużywa, jak stemple. A właśnie o taki efekt metalu kutego chodziło. W piec sekund się takie coś robi.


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - Dyzia - 01-23-2013

Muszą być dwa, bo tak jest bardziej tajemniczo Smile Może jeden chodzi do tyłu, albo pokazują różne czasy, w różnych miejscach, a ty właśnie złapałaś moment kiedy czasy się zbiegły...
Można sobie resztę dopowiedzieć Smile


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - craftingbydominique - 01-23-2013

SmileSmileSmile


RE: Terapia Dominiki - zegarowe pudlo z tloczeniem - gofira - 01-23-2013

pudło fajowe to fakt ale mnie się bardziej podoba ta maszynka - mogę ukradywnąć albo chociaż pożyczyć odddam hmmm tylko nie wiem kiedy Tongue